ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

صورت حساب هایی که مدارس دولتی برای دانش آموزان صادر می کنند از هزینه اینترنت تا جلسات آموزش خانواده

صورت حساب هایی که مدارس دولتی برای دانش آموزان صادر می کنند/ از هزینه اینترنت تا جلسات آموزش خانواده جامعه > مشکلات مردم - مدارس دولتی بر خلاف بخشنامه ها و رویه قانونی موجود در وزارت آموزش و پرورش، همچنان به بهانه های مختلف، از اولیای دانش آموزان پول مطالبه می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مطالبه غیرقانونی وجوه به بهانه های مختلف از اولیای دانش آموزان همچنان در مدارس دولتی ادامه دارد. این در حالی است که وزارت آموزش و پرورش بارها از مردم خواسته در صورت مشاهده چنین مواردی، به مسئولان اطلاع دهند. به عبارت دیگر، مدیران مدارس کار خود را می کنند و مسئولان وزارت آموزش و پرورش به جای تقویت نظارت خود، تصمیم گرفته اند مردم را در مقابل اقدامات غیرقانونی قرار دهند و مسئولیت نظارت را به مردم بسپارند.

در همین رابطه یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم، صورتحسابی را به دست ما رسانده که در آن، مدیر یک مدرسه دولتی از اولیای دانش آموزان خواسته تا هزینه های مختلفی را برای ثبت نام دانش آموز خود بپردازند. در این صورتحساب، اقلامی مانند مجلات رشد، تکثیر جزوات و اوراق امتحانی، آب و برق و گاز و اینترنت و تلفن مدرسه و حتی رنگ آمیزی کلاسها به چشم می خورد. جالب اینجاست برای آشنایی بیشتر اولیای دانش آموزان با مباحث مربوط به خانواده در این صورتحساب، ردیفی با نام جلسات آموزش خانواده پیش بینی شده است.

این ولی دانش آموز از مسئولان آموزش و پرورش خواسته است به جای طرف قراردادن اولیای دانش آموزان با مسئولان مدارس، فکری به حال دریافت اجباری این وجوه قبل از ثبت نام کنند.

 

45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - وزارت آموزش و پرورش -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده