ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقشه‌های پدیده برای لیگ شانزدهم


به گزارش "ورزش سه"، مدیران و مسوولان هر دو باشگاه لیگ برتری این روزها با جدیت از ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای خود در لیگ برتر سخن می‌گویند اما هنوز تا به اینجای کار جزییات سرمایه‌گذاری مدیریت این دو مجموعه برای حضور در لیگ شانزدهم مشخص نشده است ولی از سخنان رییس هیات مدیره مجموعه پدیده شاندیز پیداست که این مجموعه با قدرت در لیگ شانزدهم حضور پیدا خواهد کرد.


دریادار محتاج، رییس هیات مدیره مجموعه پدیده روز گذشته در جریان نشست خبری خود با رسانه‌های گروهی به علاقه و تمایل مجموعه مدیریتی این باشگاه برای ادامه تیمداری در رقابت‌های لیگ برتر کشور اشاره کرد و در این خصوص گفت: «نگاه اعضای هیات مدیره به حوزه ورزش و تیمداری حرفه‌ای مثبت است ولی در حال حاضر تا جمع بندی نهایی و بررسی‌های کارشناسی به طور قطعی نمی‌توانیم اظهارنظر جدی در رابطه با نحوه تیمداری در حوزه لیگ برتر داشته باشیم.»


وی در بخش دیگری از سخنان خود در حوزه تیمداری ورزشی مجموعه پدیده شاندیز به خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: «اما در حوزه اقتصاد تمام شرکت‌های کلان اقتصادی شیوه‌های مختلف تبلیغ را اجرا می‌کنند که داشتن تیم‌های ورزشی یکی از شیوه‌های اثرگذار بوده که علاوه بر سلامت جسمی و روانی جامعه به بخش تبلیغات مجموعه ما نیز کمک قابل توجهی خواهد کرد و این موضوع مورد حمایت کلیه اعضای هیات مدیره مجموعه ما خواهد بود.»


هرچند دریادار محتاج از ارائه اطلاعات دقیق و جزئی درباره چگونگی حضور این مجموعه در حیطه ورزش قهرمانی به ویژه رشته فوتبال خودداری کرد و این مساله را منوط به نتایج بررسی‌های کارشناسی دانست اما ملاقات وی با مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان استان پس از ملاقات با خبرنگاران رسانه‌های گروهی نوید این مساله را داشت که اتفاقات خوبی برای مجموعه ورزشی پدیده در راه است.


دریادار محتاج و کوروش صبوریان پشت درهای بسته با یکدیگر ملاقات کردند تا جزییات این نشست رسانه‌ای نشود اما گفته می‌شود در این ملاقات کاملاً دوستانه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی از رییس هیات مدیره پدیده درخواست کرده است به منظور حضور هر چه بهتر نماینده استان خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ برتر از مجموعه ورزشی پدیده به خوبی حمایت شود تا به این واسطه نماینده استان عملکرد خوبی در رقابت‌های لیگ برتر داشته باشد.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده