ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهدای عشایر از گروههای پیشرو در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند

به گزارش خبرنگار ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز پنجشنبه در یادواره شهید قاسم مدهنی و 10 هزار شهید عشایر کشور افزود :سه عامل اصلی نصرت الهی ،رهبری هوشیار و آگاه و مردمی با بصیرت ،حامی و پشتیبان برای موفقیت و نفوذ ناذیری یک ملت در این اسلام ذکر شده است.
وی بیان کرد : نفوذ ناپذیری یکی از عوامل اصلی موفقیت و سرافرازی یک ملت به شمار می رود و امروزه آنچه که در انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا حاصل شده ،استقلال ،نفوذ ناپذیری و شکست ناپذیری ملت ایران است.
وی ادامه داد : ایثار و جانثاری هزاران شهید والامقام ،اسلام و مکتب اهل بیت را زنده و به دنیا معرفی کرده است و با این پشتوانه ملت ایران ملت نمونه و الگو نفوذ ناپذیر شد.
امام جمعه خرم آباد گفت : ملت ایران حامی و پشتیبان انقلاب، ولایت و رهبری فرزانه هستند وعشایر در بین آنها به عنوان مردمی سلحشور، قانع ،زحمت کش ،ولایتمدارو پشتیبان انبیا واولیا، بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام رهبری به شمار می روند .
وی افزود :شهدای عشایراز ویژگی های شاخصی برخوردارند و رزمندگان عشایر پیشگام و پیشتاز حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جبهه های جنگ تحمیلی بودند.
وی بیان کرد :انسانهایی مخلص و سلحشور هستند که روح و جان آنها چیزی جز ولایت نیست .
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : امروز مظلومیت شهدای عشایرنامشان را جاودانه کرده است و وظیفه ما در پاسداری از خون آنها جلوگیری از نفوذ نامحرمان در دل نظام می باشد .
وی اضافه کرد :ما باید در این راستا نقوذ ناپذیری و بصیرت خود را حفظ کنیم چراکه ملت نفوذ ناپذیر نه از موضع ضعف و ناتوانی بلکه از موضع بالا به دنیا نگاه می کند .
وی بیاان کرد :امروز ایران اسلامی مقتد و نفوذ ناپذیر در برابر ابر قدرت شرق وغرب ایستاده و ملت نفوذ ناپذیر از ثبات قدم برخوردارند .
وی گفت : دشمنان به دنبال سست و کمرنگ کردن ارداه ملت و فرهنگ جهاد و شهادت هستند و در این راستا برای از بین بردن پایه های نظام و نفوذ در این نظام مقدس تلاش می کنند .
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : یادوراه های شهدا درس ایستادگی و استقامت و مردانی می دهدواستقامت سازش ناپذیری، توکل برخدا پیروی از رهبری و ولایت به دلیل نفوذ ناپذیری ملت ایران است .
7274/7273/6001

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده