ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نشست علمی تخصصی واکاوی تجربه نمایشگاه بین المللی کتاب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران بابک نگاهداری افزود: مجموعه شهر آفتاب توانسته است رضایت درصد بالایی از مخاطبان و ناشران را به خود اختصاص دهد، البته در عین حال طبیعی است که برخی کاستی ها نیز در نخستین تجربه وجود داشته باشد که حتما با بررسی ها و برنامه ریزی های دقیق قابل رفع است.
وی خاطرنشان کرد: به همین منظور مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف نمایشگاه امسال و نیز ظرفیت ها و فرصت های نهفته اقدام به برگزاری نشستی تخصصی با همکاری یکی از دانشگاه های معتبر تهران خواهد کرد تا با ارائه راهکارهای علمی و عملی، زمینه توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر این مجموعه را فراهم سازد.
نگاهداری ابراز امیدواری کرد که خروج تدریجی کشور از رکود اقتصادی، بروز رونق در صنعت چاپ و نشر و افزایش درآمد سرانه و بودجه های فرهنگی، رونق مضاعفی به این مجموعه نمایشگاهی در سال آتی بدهد.
بر اساس این گزارش، نشست علمی تخصصی «واکاوی تجربه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب» با حضور جمعی از اساتید حوزه شهرسازی، علوم اجتماعی، خبرگان صنعت نشر و متخصصانی از سایر رشته های مرتبط با مدیریت شهری و نیز برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری تهران اوایل خردادماه سال جاری برگزار می شود.
مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران عهده دار بررسی تجربه اخیر شهرداری تهران در برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب و ارائه گزارش راهکارهای توسعه کیفی آن در سال آتی شده است.
نمایشگاه کتاب از تاریخ 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه فرهنگی نمایشگاهی شهرآفتاب جریان داشت که به عنوان نخستین تجربه برگزاری در این محل موفق و مورد استقبال قرار گرفت.
تهرام/9353/1831

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده