ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کردستان سرآمد جشنواره برون مرزی ایلام شد

به گزارش ایرنا خبرنگاران کردستانی در این جشنواره با کسب 14 رتبه در بین خبرنگاران استان های شرکت کننده درخشیدند و باری دیگر برای تاریخ مطبوعات کردستان افتخارآفرینی کردند.
در این جشنواره رتبه اول خبر به مژگان مرادیان از خبرگزاری فارس، رتبه اول کاریکاتور به یاسر خانبرای از هفته نامه کورده واری، رتبه اول گزارش در بخش ویژه با محوریت محیط زیست به شیروان یاری از هفته نامه سیروان و سایت هیوا نیوز، رتبه اول صفحه آرایی و گرافیک به مهری یونسی از هفته نامه سیروان و رتبه اول مقاله در بخش ویژه به ارسطویاری حصار از ماهنامه ژیلوان رسید.
همچنین در این جشنواره رتبه دوم یاداشت را فیض الله پیری از هفته نامه سیروان، رتبه دوم عکس مصلح پیر خضرانیان از ایرنا، رتبه دوم کاریکاتور پروین محمدی از هفته نامه روداو، رتبه دوم مقاله را احمد قربانی پور از هفته روژان از آن خود کردند.
همچنین هوشیار بابایی در بخش یادداشت کردی از دو هفته نامه ده نگی کوردستان سوم، مسعود عسکری در بخش کاریکاتور از هفته نامه روداو سوم و کامران کرمی در بخش گزارش از ویژه نامه پیام زمان سوم شدند.
در این جشنواره فرزاد نویدی در بخش ویژه چهارم و شایسته تقدیر و ناصر خالدیان از سایت هیوا نیوز در بخش طنز چهارم و شایسته تقدیر شناخته شدند.
نخستین جشنواره فرامرزی ایلام با شرکت پنج استان کشور و هفت استان کشور همسایه عراق برگزار شد و آثار این جشنواره بعد از سه مرحله قضاورت داوران محلی و داوران ملی از مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها انتخاب شدند.
دکتر محمود مختاریان، احسان پوری،مسعود شجاعی طباطبایی، مسعود احمدی، رضا رفیعی، شفیع بهرامیان،مهدی فتاحی، محمد حسین شیریان وندا شفیعی از اعضای داوران این جشنواره بودند.
این جشنواره 27 تا 29 اردیبهشت در ایلام در جریان بود.
1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده