ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اگر دین ندارید،آزاده هم نیستید،لااقل عکس ظریف را خوب فتوشاپ کنید!

اگر دین ندارید،آزاده هم نیستید،لااقل عکس ظریف را خوب فتوشاپ کنید! وبلاگ > مهاجری، محمد - اگر دوستانم تا لحظه انتشار این یادداشت به فکر نیفتاده اند که پروژه زن دوم گرفتن برای محمدجواد ظریف را بیاندازند گردن اصلاح طلبان، هنوز وقت هست.

می شود برای لحظاتی صداقت و حیا و اخلاق را قورت داد و این خبر را نوشت:" مدافعان برجام که طشت رسوایی شان از بام افتاده و دیگر نمی شود با وعده های سرخرمن مردم را سر کار گذاشت، در یک رفتار شنیع ، رفته اند عکس یک زنی را پیدا کرده اند و با استفاده از فناوری صهیونیستی فتوشاپ، به جای همسر دکترظریف قرار داده اند تا اذهان عمومی را از ناکامیهای برجام منحرف کنند. اخبار کاملا موثق و غیرقابل انکار حاکی است که این اقدام سخیف توسط فردی بنام" ن-الف" که در دفتر "ا-ر-م" کار می کرده و کلا عنصر مشکوکی است انجام شده است. به زودی اطلاعات بیشتری در باره این عنصر نفوذی منتشر می کنیم"

بعد از انتشار خبر هم دوستان می توانند اگر دادگاه، فرد فتوشاپ کننده را احضار کرد، سروصدا راه بیاندازند که:ایها الناس!می بینید؟ این دکتر ظریف کل مملکت را به مصداق ضرب المثل "آش با جاش" تسلیم غربی ها کرده و هرچه سانتریفیوژ داشته ایم روی هوا برده، آن وقت یک آدم مخلصی که البته کمی بدسلیقگی کرده دستگیرش کرده اند.

                                                                                  ****

آنچه در باره دکتر ظریف اتفاق افتاد کثیف بود؛زشت بود؛بی اخلاقی بود؛نامردی بود؛پستی بود و... در بین اینهمه بزرگوار اصولگرای پاک بااخلاق مرد خوش غیرت خوش طینت، یک نفر پیدا نشد که لااقل یک اخم بکند؟

دینداری مان سر مان را بخورد؛ترس از معاد و قیامت و شب اول قبر ارزانی مان باشد؛ آزاده بودن وحریت و مردانگی هم طلب مان بماند؛ دست کم توصیه کنیم کمی فوتوشاپش را حرفه ای تر انجام بدهیم که گندش زود درنیاید!

 

کلید واژه ها: محمدجواد ظریف -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-وبلاگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-وبلاگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X