سازمان های بیمه ای 700 میلیارد ریال به علوم پزشکی کاشان بدهکارند

سیدمحمد بهشتی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: 50 درصد از منابع دانشگاه به درآمدهای وصولی از سازمان های بیمه ای وابسته است که تاخیر بیمه ها در پرداخت، دانشگاه را با چالش در بخش های بهداشتی، درمانی و آموزشی روبه رو کرده است.
وی با تاکید بر این که تاخیر در این پرداخت ها می تواند خدمت رسانی به بیماران را تحت الشعاع قرار دهد، تصریح کرد: هزینه های تدارک دارو، تجهیزات پزشکی و سایر نیازهای بیمارستان ها نیازمند منابع مالی قابل توجهی است که از محل درآمدهای بیمارستان ها تامین می شود.
بهشتی همچنین یادآور شد: پرداخت مطالبات نیروی انسانی بخش درمان شامل، پزشکی و کارکنان پیراپزشکی به وصول این مطالبات وابسته است.
مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز امیدواری کرد: مسئولان سازمان های بیمه ای زودتر تکلیف بدهی ها به دانشگاه را مشخص کنند تا طرح نوپای سلامت پابرجا بماند.
3009/6021

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازمان های بیمه ای 700 میلیارد ریال به علوم پزشکی کاشان بدهکارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات