ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش آبونمان تلفن ثابت با ثبات تعرفه

به گزارش گرداب، لطیف وصلی در حاشیه مجمع مخابرات در پاسخ به سوال خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس درباره پیشنهاد مخابرات برای تغییر تعرفه‌های تلفن ثابت اظهار داشت: هیأت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران پیشنهاد تغییر تعرفه تلفن ثابت در دو بخش افزایش هزینه حق اتصال و افزایش هزینه آبونمان و ثبات تعرفه مکالمات را به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارائه داده است.

عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان جزئیات این پیشنهاد توضیح داد: برای تأمین حداقل بخشی از هزینه‌های تأسیس یک خط تلفن ثابت، مخابرات پیشنهاد افزایش هزینه حق اتصال خط تلفن ثابت از 50 هزار تومان به 250 هزار تومان را ارائه کرده است.

وی یادآور شد: هزینه تأسیس یک خط تلفن ثابت از 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان برآورد شده است.

وصلی همچنین درباره جزئیات پیشنهاد تغییر تعرفه آبونمان گفت: افزایش تعرفه آبونمان در نظر مخابرات است که میزان دقایق مکالمه به ازای افزایش تعرفه پیشنهاد شده است.

عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: در این پیشنهاد 4 بسته روستا، شهر، مراکز استان و کلان‌شهر دیده شده که هزینه آبونمان به ترتیب برای آنها از 3 تا 6 هزار تومان تعیین شده است و به تناسب میزان افزایش آبونمان دقایقی مکالمه رایگان نیز ارائه می‌شود.

وی تأکید کرد: در این پیشنهاد، افزایش هزینه هر دقیقه مکالمه مدنظر قرار ندارد.

وصلی در پایان خاطرنشان کرد: این مجموعه پیشنهادی است که از طرف هیأت مدیره جدید شرکت مخابرات ایران به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارائه شده و کمیسیون درباره آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت گرداب-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده