ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

با این نی از فاضلاب آب بنوشید! + عکس

خبر آنلاین : برای بعضی‌ها حتی تصور نوشیدن آب از یک مرداب یا محل کثیف هم قابل تصور نیست. اما یک نی 22 سانتیمتری تصفیه آب باعث شده که خیلی‌ها این کار را در مناطق دور افتاده بدون نگرانی انجام دهند.

دسترسی به آب آشاميدنی سالم در خيلی از نقاط جهان يك مسئله بزرگ  و مهم است.  شركت دانماركی LifeStraw اما يك نی تصفيه آب ساخته كه می تواند 99 درصد باكتریها در آبهای آلوده را جدا كرده و به صورت مستقيم آب تميز و قابل آشاميدن تامين كند.


نوشیدن آب آلوده با نی مخصوص !

در اين نی از فيلترهای بسيار پيشرفته استفاده شده كه نياز به هر نوع ماده شيميايي تصفيه آب را از هم بين برده است. مسئله مهمتر قيمت مناسب اين محصول با حدود 20 دلار است كه باعث می شود كشورهای فقير هم قادر به خريد گسترده آن باشند.

كشورهای مختلفی تاكنون اين محصول را خريداری كرده‌اند و در اختيار ساكنان نقاط دورافتاده خود قرار داده‌اند.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-اخبار منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده