ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اقدام فائزه هاشمی و طرح دو سوال مهم

رضا سليماني در روزنامه آرمان نوشت: انتشار تصوير ديدار خانم فائزه هاشمي با خانم فريبا كمال‌آبادي، زنداني بهايي كه به مرخصي آمده بود، يك‌بار ديگر سوژه و بهانه حمله و توهين مخالفان آيت‌ا... هاشمي‌رفسنجاني به ايشان و خانواده، طي چند روز اخير شد. رضا سليماني در روزنامه آرمان نوشت: انتشار تصوير ديدار خانم فائزه هاشمي با خانم فريبا كمال‌آبادي، زنداني بهايي كه به مرخصي آمده بود، يك‌بار ديگر سوژه و بهانه حمله و توهين مخالفان آيت‌ا... هاشمي‌رفسنجاني به ايشان و خانواده، طي چند روز اخير شد.

صرف نظر از اقدام خانم فائزه هاشمي كه شايد ناخواسته در دام يك توطئه و سناريوي از پيش طراحي شده افتاده باشد كه البته به هيچ‌وجه قابل دفاع هم نبوده و بنا به گفته شخص آيت‌ا... هاشمي‌رفسنجاني، «اشتباه بدي انجام شده و بايد به نحوي جبران شود»، ولي چند ابهام به ذهن انسان مي‌رسد كه در اين مقال به دو مورد آنكه به سادگي نمي‌توان از كنار آن گذشت، اشاره مي‌شود.

 براساس اسناد و سوابق زندان، خانم فائزه هاشمي براي نخستين بار نبوده كه با يك فرد بهايي ديدار داشته است، بلكه حدود شش ماه، دوره محكوميت خود را در زندان اوين با اين فرد، هم سلول بوده و آنگونه كه قبلا خود وي نيز اعلام كرده بود، متاسفانه شب و روز خود را با اين خانم‌ بهايي و منافقيني كه دستشان به خون فرزندان اين مملكت آغشته است، گذرانده و به عبارتي با اين جماعت زندگي كرده است.

 آنهم نه به اختيار و ميل خود، بلكه به اجبار حكم و جبر قانون زندان. اگر واقعا آنگونه كه اين چند روز خانم فائزه هاشمي و به تبع آن، شخص آيت‌ا... هاشمي‌رفسنجاني كه اقدام فرزندش را تقبيح نيز كرده است، بايد به خاطر يك ملاقات كوتاه، سرزنش و آماج حملات و توهين‌هاي ريز و درشت، آن هم به صورت زنجيره‌اي و ادامه‌دار قرار بگیرند، بهتر نيست قبل از هر چيز، به اين سوال منطقي پاسخ داده شود كه چطور ممكن است يك خانم شيعه محجبه و فرزند يكي از شخصيت‌هاي برجسته نظام جمهوري اسلامي ايران، با الاجبار، حدود ۶ ماه با يك خانم عضو فرقه ضاله و ساخته استعمارگران براي ايجاد شبهه و اختلاف در دين اسلام، در يك بند، هم سفره و هم‌نشين شده باشد؟!!

آيا همه آن اوصاف زشتي كه اين روزها درباره اين فرقه و پيروان آن گفته شده، آن روزها مصداق نداشت؟! سوال بعدي كه اميدوارم منصفانه، غيرجناحي و سياسي به آن پاسخ داده شود، اينكه اگر فائزه هاشمي دختر آيت‌ا... هاشمي‌رفسنجاني نبود و هدف تخريب شخصيت برجسته و مورد اعتماد امام (ره)، رهبري و مردم، به ويژه پس از انتخابات اخير نبود، باز هم همين موضع‌گيري‌ها و توهين‌ها عليه پدرشان!! به خاطر اين ملاقات انجام مي‌شد؟

چگونه مي‌شود كه مدعيان اخلاق، مذهب تشيع و مكتب اسلام درباره حرمت شكني‌ها و بداخلاقي‌هاي سياسي كه افراد جناح مقابل انجام مي‌دهند، از جمله انتشار تصاوير خانم مينو خالقي و اقدام غيراخلاقي با آبروي يك زن مسلمان، اظهارات ضد اخلاقي آقاي قاضي‌پور عليه نمايندگان زن مجلس و توهين و به‌كار بردن كلمات و فحش‌هاي ركيك و ضد اخلاقي به خانم فائزه هاشمي در حرم حضرت عبدالعظيم حسني (ع) و پخش گسترده آن در رسانه‌هاي مجازي و غيرمجازي سكوت رضايت‌آميز دارند و اين‌بار فرياد «وا اسلاما» سر دادند؟

مساله مهم‌تر اينكه اين دايه‌هاي مهربان‌تر از مادر توجه ندارند كه با اشاعه‌ اين مساله ساده، چه كمكي به اهداف جريان بهاييت براي رسانه‌‌اي شدن نام و مواضع آنان كرده‌اند!؟ يك ملاقات معمولي را كه رسماً خبري از آن منتشر نشده بود، چنان به تيتر يك رسانه‌هاي ديداري، گفتاري، نوشتاري و شنيداري در داخل و خارج تبديل كردند كه بسياري از كساني كه حتي نام اين فرقه را نيز نشنيده بودند يا اطلاعاتي درباره انديشه‌هاي منحرف آنان نداشتند، كنجكاو و نسبت به شناخت بيشتر آنان تهييج و حساس شدند! / والسلام

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده