ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همیشه اقلیتی از مسئولان منتقد بی‌دلیل ذات نشاط عمومی جامعه را درک نمی‌کنند

محمدعلی ثابت قدم/ شهردار رشت شهردار رشت با بیان اینکه همیشه اقلیتی از مسئولان منتقد, بی‌دلیل ذات نشاط عمومی جامعه را درک نمی‌کنند، گفت: این عده از مسئولان با جامعه فاصله دارند و در آینده نیز فاصله خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سیدمحمدعلی ثابت قدم عصر امروز در مراسم افتتاح پارک کودک که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر رشت و جمعی از شهروندان برگزار شد، اظهار داشت: جمعیت حاضر نشان دهنده فضایی است که در آن قرار داریم و احساس می‌کنم با افتتاح این پارک روحیه و نشاط به شهرداری تزریق شده است.

وی با بیان اینکه در توسعه اجتماعی در مدیریت شهری 2 رکن مهم است، افزود: باید تفکر خودمان را اصلاح کنیم و در تفکرات خود غرق نشویم و قبول کنیم اگر مردم برای ما نعمت هستند به نشاط آن ها توجه شود و رفتار و عمل ما مسئولان در تضاد نباشد.

شهردار رشت با بیان اینکه همیشه اقلیتی از مسئولان منتقد, بی‌دلیل ذات نشاط عمومی جامعه را درک نمی‌کنند، تصریح کرد: این عده از مسئولان با جامعه فاصله دارند و در آینده نیز فاصله خواهند داشت.

ثابت قدم با بیان اینکه شهرداری رشت برای هر جنس و صنفی فرمول مربوط به آن را ارائه می‌دهد، اظهار کرد: شهرداری در بحث اشتغال، بازارچه‌های مرتبط به آن و در هر مبحث دیگر زیرساخت و شرایط لازم را برای آن فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر رشت, انسان محوری را اصل اول تفکر خود قرار دادند، عنوان کرد: شهرداری و شورا مسلما"از این مسیر جدا و منحرف نمی‌شوند و به هیچ حرفی نیز توجه نمی‌کنند.

شهردار رشت از شهروندان خواست با هم‌سویی و مشارکت بیشتر از طریق کمک به مشارکت در اداره امور اقتصاد شهر به شهرداری کمک کنند و مطرح کرد: مشارکت و آموزش شهروندان از طریق سرای محلات که تا پایان امسال به 15 عدد می‌رسد، انجام می‌شود.

ثابت قدم صدای کودکان را صدای شهرداری عنوان و خاطرنشان کرد: برای کودکان در قالب توسعه پایدار شهری سالم را در برنامه 4 ساله شهرداری ایجاد می‌کنیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده