ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برنامه‌های سازمان دانش آموزی استان سمنان بازتعریف شد

آرم سازمان دانش آموزی رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با فرهنگیان کشور گفت: فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در رأس برنامه‌های سازمان دانش آموزی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا عامریان ساعتی پیش در جمع مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های استان سمنان اظهار داشت: بر این اساس برنامه‌های سازمان دانش آموزی استان سمنان بازتعریف شده است.

وی افزود: همه برنامه‌های سازمان دانش آموزی استان سمنان برای اجرا در سال 95 بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری بازنگری شده و با بررسی مجدد دوباره تدوین شده است.

رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان  با اشاره به کارویژه‌های مهم این سازمان در سال 95 تصریح کرد: برنامه‌هایی در راستای تربیت اجتماعی دانش آموزان عضو تشکیلات پیشتازان و فرزانگان استان سمنان با محوریت سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی در اسل 95 پیش بینی شده است.

عامریان با اشاره به اینکه در سال 95 برنامه‌های مهمی مانند اعتکاف و دعای عرفه دانش آموزی در اولویت قرار گرفته است بر ضرورت توجه بیشتر به اعتکاف رمضانیه دانش آموزی در سازمان‌های دانش آموزی شهرستان‌ها و مناطق این استان تأکید و عنوان کرد: ویژه برنامه‌های فرهنگی نیز برای اعتکاف رمضانیه امسال تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به متوقف شدن اردوهای معنوی عمره دانش آموزی با مشکلات به وجود آمده از سوی حکام سعودی برای عمره گذاران کشورمان بیان کرد: بر این اساس اردوهای معنوی عتبات دانش آموزی و فرهنگی در سازمان دانش آموزی محور برگزاری اردوهای تشکیلاتی شده است.

رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره زبان فارسی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی فارسی بنویسیم و فارسی بخوانیم در این سازمان خبر داد و افزود: توجه به زبان مادری و زبان عربی در برنامه‌های این سازمان دیده شده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده