ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خیران دانش آموزان عشایر را تحت پوشش بگیرند

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا آذری عصر چهارشنبه در اولین جشنواره خیران مدرسه ساز عشایر فارس، افزود: باید شرایطی پیش آید که هر خیر بتواند یک دانش آموز عشایر را تحت پوشش و حمایت خود قرار دهد.

وی توضیح داد: یک دختر عشایر بعد از اتمام دوره مدرسه وقتی وارد دانشگاه شد و بعد از آن ازدواج کرد، زنی توسعه یافته است  که مخاطب خوبی برای فرزندان و خانواده خود خواهد بود از این رو حمایت از دانش آموزان عشایر بسیار ضروری است.

آذری بهترین دوران فعالیت خود را زمانی توصیف کرد که در حوزه عشایر مشغول فعالیت بود و افزود: همگی ما مسئولین و دست اندرکاران باید مراقب باشیم که تمام امکانات به صورت مساوی در تمام نقاط ازجمله روستاها و بین عشایر توزیع شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در ادامه سخنان خود اظهار امیدواری کرد که جشنواره خیران مدرسه ساز عشایر استان هر سال پررونق تر برگزار شود و ادامه داد: بهمن بیگی در راستای آموزش عشایر اقدامی کرد که همیشه در ذهن عشایر باقی خواهد ماند و اگر صدها کارخانه نیز ساخته بود اینگونه از وی به نیکی یاد نمی‌شد.

وی گفت: در حال راه اندازی NGO برای دانش آموزان استثنایی هستیم و طی این مدت خیران کمکهای خوبی از این اقدام کرده اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده