ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ: ثروتمندترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا هستم

ترامپ دونالد ترامپ در سخنرانی با اشاره به میزان ثروت خود اعلام کرد که ثروتمندترین نامزد در تاریخ کمیسیون انتخاباتی فدرال ‏آمریکا‏ هستم.

به گزارش گروه بین الملل تسنیم، "دونالد ترامپ" نامزداحتمالی جمهورخواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد میزان ثروتش از 10 میلیارد دلار نیز بیشتر است. این رقم از رقمی که کارشناسان برای میزان ثروت ترامپ اعلام کرده بودند بیشتر است.

ترامپ امروز چهارشنبه اعلام کرد که میزان ثروتش را به کمیسیون انتخاباتی فدرال اظهار کرده است.همه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باید میزان ثروت خود را به کمیسیون انتخاباتی فدرال آمریکا اعلام کنند.تا مشخص شود آنها در چه شرکت هایی دارایی و سهام دارند و به طور کلی میزان ثروت و بدهی آنها به چه میزان است.هیچ گاه هم رقم دقیق ثروت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مشخص نمی شود و ارقامی که اعلام می شود همیشه یک محدوده را نشان می دهد. از همین رو اینکه ترامپ اعلام کرده است حدود 10 میلیارد دلار ثروت دارد رقم دقیقی نمی تواند باشد.

وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: من وضع مالی شخصی خود را امروز به کمیسیون انتخاباتی فدرال ‏آمریکا‏ اعلام کردم و به خود می بالم که ثروتمندترین نامزد در تاریخ کمیسیون انتخاباتی فدرال ‏آمریکا‏ هستم.

در ژوییه گذشته ترامپ اظهارنامه مالیاتی ارائه کرد که در آن نام بیش از 500 شرکت برده شده بود. وی در این اظهار نامه اعلام کرده بود که میزان درآمدش در سال 2014 حدود 362 میلیون دلار بوده است. البته این میزان درآمد خارج از سود سهام، سود بانکی و اجاره ها بوده است.

در اظهارنامه اخیر ، ترامپ گفته است که در سال 2015 حدود 557 میلیون درآمد داشته است. بدین ترتیب کل ثروت ترامپ از ماه ژوییه سال 2015 تاکنون افزایش یافته است و رقم آن اکنون به قول خودش از 10 میلیارد دلار بیشتر شده است.

انتهای پیام/.

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده