جوانان نخبه همدان تقدیر شدند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این آئین گفت: جوانی فرصت بی بدیل زندگی و سرآغاز استحکام شخصیت و ظهور و بروز استعدادهای انسان است.
رسول منعم افزود: جوامعی که این منبع سرشار انسانی و سرمایه اجتماعی را در اختیار دارند باید آینده ای امید بخش را پیش روی خود ترسیم کنند.
وی اضافه کرد: نسل جوان امروز و کارآمدان فردای جامعه ایران هستند بیش از هر زمان دیگر مورد توجه نهادها و دولتها قرار گیرند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: رشد و توسعه نیروی انسانی مهمترین سرمایه جهان کنونی قلمداد می شود و کشورهای توسعه یافته به خوبی اهمیت این سرمایه های زوال ناپذیر را دریافته اند.
منعم افزود: اداره کل ورزش و جوانان همدان بعنوان متولی حوزه جوانان باید گامهای موثری را در راستای توفیق جوانان برداریم.
وی اضافه کرد: به منظور موفقیت جوانان باید زمینه کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد اشتغال، ازدواج و مباحث هویتی برنامه ریزی مطلوبی داشت.
وی حضور استاندار در جلسه شورای عالی جوانان کشور و سخنرنی پیرامون اشتغال و کارآفرینی، برگزاری 36 نشست ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور استاندار و فرماندارن، راه اندازی 12 سمن جدید از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته برشمرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: 600 میلیارد ریال تسهیلات ازدواج سال گذشته به 21 هزار نفر در استان همدان پرداخت شده است.
وی با ذکر اینکه سال گذشته 246 برنامنه و همایش برگزار شده است اضافه کرد: کسب رتبه سوم حوزه جوانان، اجرای 160 برنامه در هفته جوان و ازدواج، کسب 2 سهمیه پاراالمپیک در رشته های والیبال نشسته و دو نابینایان در سالجاری، همچنین 2 سهمیه المپیک در رشته تیراندازی و دو میدانی را از توفیق های استان در سال 94 برشمرد.
وی از کسب 750 عنوان کشوری، 30 عنوان جهانی، 20 عنوان آسیایی و 18 عنوان بین المللی توسط جوانان و افتخار آفرینان این استان در سال گذشته خبر داد.
منعم هدف از برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را معرفی این شخصیت به عنوان جوان الگو، زمینه سازی برای بروز ایمان و ارزشهای متعالی و روحیه فداکاری و ایثار در نسل جوان، تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس و افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده جوانان است.
در این آئین از جوانان نمونه کارآفرین، جوانان نمونه ورزشی، علمی، قرآنی، کشاورز و یک زوج جوان نمونه به همراه فرزند سردار شهید شمسی پور تقدیر به عمل آمد.
171 برنامه در قالب جشن، جشنواره، نمایشگاه و مسابقات ورزشی در این هفته در همدان در حال برگزاری است.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جوانان نخبه همدان تقدیر شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X