ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون وزیر بهداشت: دانشگاه ها تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند

سید علی صدرالسادات، چهارشنبه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، توسعه مدیریت را فراهم آوردن شرایطی برای کارآمدتر و روزآمدتر کردن سیستم ها و فرآیندها دانست و گفت: در مدیریت توسعه یافته باید فرصت ها و نقاط قوت را شناخت و مورد استفاده قرار داد و با شناسایی تهدیدها و ضعف های داخلی، نسبت به رفع آنها اقدام کرد.
وی افزود: نباید تحت تاثیر روزمرگی ها قرار گیریم و برای انجام واقعی ماموریت توسعه مدیریت در اجزای مختلف منابع باید برنامه داشته باشیم در غیر این صورت به خودمان و سازمان آسیب می رسانیم.
این مقام مسوول در بخش دیگری از مطالب خود با اشاره به فعالیت های خوبی که برای توسعه پروژه های عمرانی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفته است، ابراز امیدواری کرد به زودی پروژه پردیس این دانشگاه به بهره برداری رسد.
بیمارستان پیوند بوعلی سینا در شهر صدرا شیراز از جمله پروژه هایی بود که سید علی صدرالسادات معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آن بازدید کرد.
بیمارستان پیوند بوعلی سینا، هم اکنون درحال ساخت است و با دارا بودن بیش از 20 اتاق عمل، جراحی های پیوند دانشگاه علوم پزشکی شیراز که سالانه برای بیش از 600بیمار انجام می شود، به این بیمارستان انتقال می یابد.
مرکز دیالیز حاج رضا ابراهیمی، از دیگر پروژه هایی بود که معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آن بازدید کرد.
این مرکز دیالیز، دارای 80 تخت دیالیز است و به صورت سه نوبت در طول شبانه روز، به بیماران خدمت رسانی می کند.
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین از فاز نخست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان جنوب شیراز که با وقف عام و مشارکت های مردمی هم اینک در دست ساخت است نیز بازدید کرد.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده