ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تیم های رسانه ورزش، سپاه و شهرداری گرگان صعود کردند

به گزارش خبرنگار مهر، هفته یازدهم و پایانی مسابقات لیگ فوتبال کارکنان ادارات گلستان ظهر چهارشنبه با برگزاری مسابقات گروه ب به پایان رسید و تکلیف دوتیم صعود کننده مشخص شد.

ابتدا در بازی نخست تیم از پیش صعودکرده رسانه ورزش در یک بازی تشریفاتی با نتیجه چهار بر دو مغلوب تیم مخابرات شد تا در مکان دوم جدول قرار بگیرد. جواد عموزاد و محسن خواجوی گل های تیم رسانه ورزش را در نیمه دوم به ثمر رساندند.

در بازی مهم هفته تیم های صداوسیما و سپاه به مصاف هم رفتند که در این بازی نیز ۶ گل رد و بدل شد. درحالی که تیم صداوسیما می توانست با کسب حداقل نتیجه به دور دوم راه یابد با حساب چهار بر دو مغلوب تیم باانگیزه سپاه شد و از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند.

دیگر بازی های این گروه که قرار بود بین تیم های استانداری با دانشگاه منابع طبیعی و برق با هلال احمر برگزار شود به علت غیبت تیم های دوم برگزار نشد.

با این نتایج، تیم سپاه با کسب ۲۲ امتیاز از ۹ بازی در صدرجدول قرار گرفت و تیم رسانه ورزش ۲۱ امتیازی باقی ماند و به عنوان تیم دوم از گروه صعود کرد. تیم های صداوسیما و مخابرات به ترتیب با ۲۰ و ۱۹ امتیاز سوم و چهارم شدند.

بازی های گروه الف روز سه شنبه برگزار شد که در بازی های مهم تیم اداره کل زندان ها در یک بازی یکطرفه با حساب ۲۰ بر ۲ تیم مدیریت و برنامه ریزی را در هم کوبید تا به عنوان تیم سرگروه به دور بعدی صعود کند.

در دیگر بازی مهم، تیم مدعی شهرداری گرگان با حساب سه بر صفر از سد بهزیستی گذشت و به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی شد.

تیم مدعی منابع طبیعی اما در شرایطی که به نظر می رسید کار دشواری مقابل تیم صنعت معدن تجارت نداشته باشد با نتیجه یک بر یک مقابل تیم دهم جدول متوقف شد و از صعود به دور دوم بازماند.

در دو بازی دیگر برگزار شده، تیم ورزش و جوانان با حساب دو بر یک و با گل های سیدرضا اکبری تیم شرکت نفت را مغلوب کرد و مسابقات را با پیروزی به پایان رساند و در مکان پنجم جای گرفت.

همچنین در یک بازی تشریفاتی دیگر، تیم محیط زیست با نتیجه سه بر یک تیم شیلات را شکست داد.

با این حساب تیم های اداره کل زندان ها، شهرداری و شرکت گاز با ۲۳ امتیاز و بر حسب تفاضل گل در رتبه های اول تا سوم جای گرفتند. همچنین تیم های منابع طبیعی با ۲۱ و ورزش و جوانان با ۱۸ امتیاز در مکان های چهارم و پنجم ایستادند.

بدین ترتیب در مرحله نیمه نهایی، زندان ها تیم سرگروه گروه الف با رسانه ورزش تیم دوم گروه ب بازی خواهد کرد و سپاه تیم سرگروه گروه ب به مصاف شهرداری تیم دوم گروه الف خواهد رفت.

تاریخ برگزاری دو بازی مرحله نیمه نهایی هنوز مشخص نشده است.

نخستین دوره رقابت های لیگ فوتبال ۹ نفره کارکنان ادارات استان با شرکت ۲۲ تیم در قالب دو گروه ۱۱ تیمی برگزار شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده