ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قول عزل و نصب به کسی نداده اماز نظر فراکسیون امید حمایت می کنم

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمودی شاه نشین منتخب مردم شهریار، قدس و ملارد در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی عصر چهارشنبه در نشست خبری که با حضور جمعی از فعالان حوزه خبری غرب استان تهران در سالن اجتماعات شهرداری قدس برگزار شد، اظهار داشت:یکی از اولویت های اساسی ما در سطح کلان و کشوری به رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال باز می گردد.

وی افزود:بطور یقین در صورت عدم تحقق این امر خطیر، کشور با وضعیت بحرانی و بغرنجی مواجه خواهد شد که برای جلوگیری از این امر، تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی راهگشا خواهد بود.

محمودی گفت:در حال حاضر معیشت مردم، بهداشت ودرمان و حمل ونقل از اولویت های اصلی محسوب می شود و با جدیت برای حصول اهداف مورد نظر در این  حوزه ها تلاش خواهیم کرد.

منتخب مردم شهرستان ها شهریار، قدس و ملارد در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به نقش حائز اهمیت رونق بازار کار در بخش اقتصادی کشور عنوان کرد: اشتغالزایی هر چه مطلوب تر، رفع کننده بسیاری از نارسایی ها خواهد بود اما این امر خطیر با ایجاد بنگاه های کاریابی محقق نمی شود و باید الزامات و ضروریات مرتبط با آن تأمین و مهیا شود.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص شایعات طرح شده در سه شهرستان قدس، شهریار و ملارد در ارتباط با عزل و نصب های مدیریتی در سِمَت های اداری عنوان کرد:وظیفه نماینده قانونگذاری و نظارت است و بخشی از این نظارت نیز به نحوه عملکرد مدیران دستگاه ها باز می گردد.

محمودی گفت:بنده قولی در خصوص عزل و نصب ها به افرادی خاص نداده ام و حتی مباحثی در ارتباط با جابجایی در عرصه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها در ابتدای امر مطرح بود که این موضوع نادرست است.

منتخب مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس دهم شورای اسلامی افزود:بطور طبیعی عملکرد ضعیف مدیر یا مدیران ادارات رصد می شود، اما این معنای وعده دادن به افرادی خاص برای جایگزینی پست های مدیریتی نیست و در خصوص انتصاب افراد در  ادارات این شهرستان ها، تاکنون برنامه از پیش تعیین شده ای نداشته ایم.

برگزاری نشست فراکسیون امید برای انتخاب هیات رئیسه مجلس

وی افزود:یکی از ملاک های ما در خصوص کارآمدی مدیران به نحوه عملکرد آنها در جذب اعتبارات دولتی باز می گردد.

محمودی در خصوص ریاست مجلس شورای اسلامی و گزینه انتخابی وی از میان عارف و لاریجانی عنوان کرد:نظر ما مبتنی بر نظر جمع در فراکسیون امید خواهد بود و قطعیت این امر در خصوص نظر فراکسیون امید، سه شنبه هفته آینده در طی نشستی که میان اعضا برگزار می شود، مشخص خواهد شد.

بهره مندی از نظریات نخبگان نباید به سخنرانی خلاصه شود

یکی دیگر از مباحث طرح شده در این نشست به مجلس مشورتی نخبگان در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد معطوف می شد که محمودی در این خصوص با بیان لزوم نگاه کاربردی و عملیاتی در خصوص چنین حلقه های مشورتی گفت:صرفا با سخنرانی نمی توان به دستاورد مطلوب و برجسته ای نائل شد.

وی افزود:به نظر بنده باید اساس کار بر بهره مندی از نظریات راهبردی و استراتژیک در بخش های متعدد صنعتی، کشاورزی، اقتصادی، فرهنگی و... معطوف شود.

منتخب مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس دهم شورای اسلامی رسیدگی و پیگیری املاک قولنامه ای در این شهرستان ها و رفع مشکلات موجود اداری میان اوقاف و... را از دیگر اولویت ها و دستور کار های جدی خود در این حوزه انتخابیه عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده