ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ساختارگرایی و ابلاغ آن به دستگاه ها، مشکل مردم را حل نمی کند

جمشید انصاری روز چهارشنبه در نخستین جلسه استانی ستاد بازآفرینی شهری با بیان اینکه به نظر می رسد خیلی نباید تولید جلسه کنیم، اظهار کرد: همه دستگاه ها انتظار دارند هر یک تا دو ماه جلسه ای برای امور آن دستگاه به ریاست استاندار تشکیل شود.
وی با اشاره به سرعت کم پیشرفت ستاد بازآفرینی کشور یادآور شد: برنامه های این ستاد یکی از کندترین برنامه های کشور است و البته شاید این کندی دلیل های خاص خود را داشته باشد.
استاندار زنجان با اشاره به بافت های فرسوده شهری زنجان گفت: افرادی که در این منطقه ها زندگی می کنند نیازمند و از نظر اجتماعی نیز نیازمند توانمندسازی هستند، لذا برای احیا این محله ها باید مشوق های قانونی در نظر گرفته شود تا رغبت مردم برای بازآفرینی شهری بیشتر شود.
وی به لزوم کمک های دولتی در منطقه های حاشیه نشین اشاره و اظهار کرد: باید این موضوع نیز مورد بررسی قرار گیرد تا نحوه کمک دولت به مردم مشخص و منابع مالی مورد نیاز آن تامین شود.
انصاری به اهمیت و نقش تشکل های مردم نهاد نیز اشاره کرد و گفت: باید نقش مهم این تشکل ها و خود مردم منطقه در این فرایند نیز مورد بررسی قرار گیرد و مشخص شود که چطور می شود از این پتانسیل بزرگ استفاده کرد.
3216/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده