مشاور وزیر کشور : تعرض به منابع طبیعی، خلاف اقتصاد مقاومتی است

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، محمد ابراهیم شوشتری روز چهارشنبه در نشست بخشداران و دهیاران استان که با موضوع اقتصاد مقاومتی در ساری برگزار شد ، افزود : موضوع اقتصادی و تلاش برای اعتلای اقتصادی کشور، اولویت دولت در سال 95 است.
وی با بیان این که بخشداران و دهیاران در سنگر نخست مدیران دولتی قرار دارند ، گفت : تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی با مجاهدت و اهتمام شما امکان پذیر خواهد شد.
شوشتری افزود : باید اقتصادی ایجاد شود که به خارج از کشور اتکا نداشته باشد و تحریم ها نتوانند روند حیات و رشد آن را تهدید کنند.
مشاور وزیر کشور اطلاع رسانی به مردم در باره موفقیت های دولت با وجود دشواری های فراوان را وظیفه مدیران دولتی دانست و گفت : اقدامات دولت تدبیر و امید با توجه به شرایط تحریم و فشار ، تورم ، رشد منفی اقتصادی ، وضعیت فروش نفت و مضایق اعتباری ، نشانگر عقلانیت و تلاش و مجاهدت آحاد کارکنان و مدیران دولت است که باید به مردم گزارش شود.
وی از فساد به عنوان یکی از موانع جدی تحقق اقتصاد مقاومتی نام برد و افزود : بخشداری ها با نظارت بیشتر و دهیاری ها با عمل به قانون می توانند در رفع این معضل بسیار کمک کنند.
شوشتری پدیده زمین خواری در روستاهای استان های شمالی را معضلی جدی توصیف کرد و گفت : هر گونه تعرض به منابع طبیعی و زمین های زراعی ، خلاف حرکت در جهت اقتصاد مقاومتی است.
وی افزود : دهیاران در صدور مجوز ساخت و سازها بسیار دقت و بخشداران به جد بر این روند نظارت کنند.
رییس مرکز حراست وزارت کشور همچنین به برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت : انتخابات ، نماد حضور و پشتیبانی مردم از نظام است و بی گمان نقش بخشداران و دهیاران در تحقق این حماسه افتخار آمیز غیر قابل انکار است.
1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاور وزیر کشور : تعرض به منابع طبیعی، خلاف اقتصاد مقاومتی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X