ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قهرمان جایزه بزرگ بانوان بهترین تنیسور ایران باقی ماند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، از سوی سازمان لیگ تنیس کشور ، نفرات برتر  بانوان تا پایان مسابقات جایزه بزرگ تنیس که در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد معرفی شدند که صدف صادق وزیری از تهران با ۲۷۱۰ امتیاز همچنان پیشتاز است ، غزاله ترکمن از تهران با ۲۱۷۳ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و جاسمین خوشابه از تهران نیز با ۱۱۲۹ امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

همچنین صبا  نجفی از تهران با ۱۰۹۸ امتیاز ، هلیا غفرانی از البرز با ۱۰۳۳ امتیاز ، سحر نجعی از آذربایجان شرقی با ۹۷۶ امتیاز ، ماریا تیموری از فارس با ۷۳۶ امتیاز ، سارا آزاد دوست از تهران با ۷۱۳ امتیاز، الهه قوپرانلو از مازندران با ۸۵۶ امتیاز و نیایش میرزایی از کرمان با ۵۷۳ امتیاز در جایگاه چهارم تا دهم ایستادند. در این جدول ۲۱۲ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.

همچنین در بخش آقایان نیز تا پایان مرحله دوم مسابقات مناطق پنجگانه کشور، محسن حسین زاده از تهران با ۳۷۲۵ امتیاز همچنان در جایگاه نخست ایستاد، انوشا شاهقلی از تهران با ۳۴۶۰ امتیاز و فرشاد طلاور از اصفهان با ۳۰۹۸ امتیاز عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

معین محمدی از کرمان با ۲۳۷۰ امتیاز، حسام یزدی از تهران با ۲۱۱۳ امتیاز ، شاهین خالدان از اصفهان با ۲۰۰۰ امتیاز، حمید رضا نداف از اصفهان با ۱۹۳۵ امتیاز، حمید رضا آل یاسین از تهران با ۱۵۹۸ امتیاز، البرز اخوان از اصفهان با ۱۴۲۱ و کیارش قائمی از اصفهان با ۱۲۲۸ امتیاز نیز رتبه های چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده