ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسئولان روابط عمومی های آموزش و پرورش استان زنجان از ایرنا بازدید کردند

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان در این دیدار به ضرورت ارتباط هرچه بیشتر این دستگاه تعلیم و تربیت با رسانه ها اشاره کرد و گفت: دنیای امروز دنیای تغییر و تحول و گسترش اطلاعات است و ارتباطات حرف اول را در آن می زند.
علی بیات اظهارکرد: رسانه های نقش کلیدی در توسعه آموزش و پرورش و اطلاع رسانی در بین مردم ایفا می کنند.
وی افزود: دنیای امروز دنیای تغییرها، تحولات و دگرگونی است که باید پاسخی قانع کننده برای این دگرگونی داشته باشیم.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: یکی از سه راهکاری که برای پاسخگویی به دگرگونی ها داده می شود تعامل با رسانه هاست.
بیات با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نیازمند تعامل و همکاری با رسانه هاست، افزود: این تعامل نباید محدود به خبر شود بلکه دستگاه تعلیم و تربیت نیازمند تبیین، تحلیل و نقدپذیری است تا به اهداف مورد نظر نائل شود.
وی خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش پروژه ها و برنامه هایی را اجرا می کند که نیازمند همکاری و تعامل رسانه ها، همفکری و اولیا دانش آموزان و مردم است تا در رسیدن به نقطه مطلوب مورد نظر موفق باشد.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز زنجان نیز در ادامه دیدار مسئولان روابط عمومی مناطق 14 گانه آموزش و پرورش استان گفت: خط مشی این خبرگزاری اعتدال است.
رویا رفیعی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا 82 سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد، اظهارکرد: مهمترین هدف این خبرگزاری ایجاد مقبولیت و اعتماد در بین مردم و مسئولان دستگاه های اجرایی است و طی سال های گذشته به این هدف خود دست یافته است.
وی شعار اصلی ایرنا را صحت، دقت و سرعت ذکرکرد و گفت: در ایرنا دقت و صحت فدای سرعت نمی شود.
مسئولان روابط عمومی مناطق 14گانه اداره کل آموزش و پرورش استان در این بازدید از نزدیک با چگونگی مراحل تهیه خبر تا اطلاع رسانی و راهکارهای تعامل هرچه بیشتر با ایرنا آشنا شدند.
7325/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده