ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اروپایی‌ها در برقراری رابطه با ایران دچار آمریکاهراسی شده اند

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل ظهره وند در برنامه رادیویی «رویداد» اظهار داشت: اروپایی ها به ما خوش بین و علاقمند به برقراری روابط تجاری هستند و مسئله تنها امریکا هراسی است که باید حل شود.

ابوالفضل ظهره وند با اشاره به سفرهای متعدد مقامات اروپایی به تهران، گفت: موضوع نه مسئله ایران هراسی بلکه ناظر بر مسئله امریکا هراسی است و برخی ادعا می کنند برجام، ایران هراسی را از بین برد درحالی که در مقطعی که تحریم ها جدی نشده بود، اروپایی ها بطور غیر آشکار با ایران کار می کردند.

وی ادامه داد: نقش امریکایی ها بسیار مخرب است و دست اروپاییان نیز زیر ساطور امریکاست چون هم مسئله امنیتی آن ها و هم روابط اقتصادی آن ها به امریکا مربوط می شود.

ظهره وند گفت: ما می بایست از ابتدا توجه می کردیم که امریکایی ها قابل اعتماد نیستند و توافق با این ها روی کاغذ منتج به نتیجه نخواهد شد و همانند آن ها باید تضمین های عینی را [مد نظر] می داشتیم.

وی افزود: اروپایی ها به ما خوش بین و علاقمند به روابط تجاری هستند و مسئله تنها امریکا هراسی است که باید حل شود.

ظهره وند با اشاره به امتیاز گیری های بی شمار امریکایی ها از برجام تصریح کرد: برجام ادامه خواهد داشت و حتی ترامپ [در صورت کسب عنوان ریاست جمهوری امریکا] زیر برجام نخواهد زد و تنها نوع مدیریت آن ممکن است تغییر کند.

وی در پایان گفت: ما می بایست روی امریکایی ها اعمال فشار روانی و تبلیغاتی داشته باشیم و نشان دهیم که قابل اعتماد نیستند و روی وجاهت نداشته امریکا، مانور دهیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X