ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دومین همایش ملی علوم زیستی در دامغان برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر دومین همایش ملی علوم زیستی بعد از ظهر چهارشنبه در خلال برگزاری این همایش، با اشاره به ارسال ۸۰۰مقاله به دبیرخانه همایش، افزود: با داوری های صورت گرفته ۵۵۰ مقاله پذیرش نهایی شده و از این تعداد ۵۰۰مقاله به صورت پوستر و ۵۰مقاله دیگر نیز به صورت سخنرانی بوده است.

ویدا حجتی افزود: این همایش ملی در محورهای علوم جانوری (سیستماتیک، فیزیولوژی، تکوینی، جنین شناسی)، علوم گیاهی (سیستماتیک، فیزیولوژی، تکوینی، زراعت، باغبانی، جنگلداری)، علوم سلولی و مولکولی، زنتیک، بیو تکنولوژی، نانوتکنولوژی، میکروبیولوژی، علوم آزمایشگاهی، بهداشت محیط، بیوشیمی، بیو فیزیک، بیو انفورماتیک، بیولوژی دریا، دام و آبزیان، محیط زیست و حیات وحش، مدیریت محیط زیست، حقوق محیط زیست، حسابداری محیط زیست، مالیات سبز، حسابرسی زیست محیطی و تربیت بدنی و علوم ورزشی است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از افتخارات برگزاری این همایش حضور پرفسور احمد مجد از چهره های ماندگار علوم زیستی کشور است که حضور و شرکت ایشان برغنای این همایش می افزاید.

دبیر دومین همایش ملی علوم زیستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان تصریح کرد: برگزاری کارگاه ها و نمایشگاه های تخصصی جنبی و اجرای برنامه های متنوع از جمله برگزاری تورهای گردشگری و کارگاه ها و نمایشگاه های تخصصی درباره علوم زیستی با هدف آشنایی بیشتر و به روز رسانی اطلاعات پژوهشگران با این علم برنامه ریزی شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X