ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روش‌های نو در عرصه اطلاع‌رسانی استان کرمان به‌کارگیری می‌شود

روابط عمومی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: روش‌های نو در عرصه اطلاع‌رسانی استان کرمان به‌کارگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکرمان، احمدعلی‌رمضایی بعداز ظهر امروز (29اردیبهشت) در گردهمایی خانواده بزرگ روابط‌عمومی‌های استان کرمان، با اشاره به اینکه روابط‌عمومی‌ها رسانه‌های دستگاه‌ها هستند، اظهار کرد: تنظیم ارتباطات درون سازمانی و تنظیم روابط دستگاه با سایر دستگاه‌ها دو وظیفه مهم  روابط‌عمومی‌‌ها  است.

وی با بیان اینکه یک روابط‌عمومی خوب می‌تواند یک انسجام درون سازمانی را درست کند، افزود: در سخنان مقام معظم رهبری نیز تأکید بر این امر شده که روابط‌عمومی‌ها اخبار ادارات را اطلاع‌رسانی‌کنند تا مردم از خدمات نظام مطلع‌ شوند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان با بیان اینکه اطلاع‌رسانی‌ها باید امیدوارکننده از سوی روابط‌عمومی‌ها انجام شود، بیان کرد: به هر اندازه  که توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان به مردم ارائه شود دلبستگی مردم به استان بیشتر می شود.

علی‌رمضایی خاطرنشان کرد: روابط‌عمومی‌ها با کمک صدا و سیمای مرکز استان و صدا و سیما با کمک روابط‌عمومی‌ها می‌توانند قابلیت‌های استان را به برنامه‌های مستند و گزارش‌های خبری تبدیل کنند.

وی با بیان اینکه روش‌های نو و جدیدی در عرصه اطلاع‌رسانی به وجود آمده است، گفت: روابط‌عمومی‌ها از تبلیغات روش‌های سنتی خارج شوند و به سمت روش‌های‌نوین بروند زیرا با روش‌های جدید تبلیغات با هزینه‌های کمتری انجام می‌شود.

نقی عظیمی‌زاده مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان نیز در این گردهمایی تصریح کرد: روابط‌عمومی در یک تعریف به معنای برقرراری روابط استراتژیک درون و برون‌سازمانی است.

وی با بیان اینکه روابط‌عمومی‌ها باید تعارض‌های موجود در بین مراجعان سازمان‌ها را پذیرفته و ارتباطات را با برنامه‌ریزی صحیح شکل دهند، اظهار کرد:  برقراری ارتباط استراتژیک درون و برون‌سازمانی بی‌شک نیازمند تخصص، روانشناسی رفتار، فن و آشنایی کامل با نحوه برقراری ارتباطات است و از این رو به عنوان یک فعالیت تخصصی بسیار مهم محسوب می شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با  تاکید براینکه کار در عرصه روابط‌عمومی همواره توأم با احساسات مثبت است،بیان کرد: مدیریت استان کرمان با ایده اتاق شیشه‌ای همواره به فعالیت‌های رسانه‌ها و  روابط‌عمومی‌ها نگاه ویژه و مثبتی داشته‌اند که جای تقدیر دارد.

وی در ادامه پیام استاندار کرمان به مناسبت روز روابط عمومی را قرائت کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده