ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تغییر نگرش ها است

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی مسئولان باید بسترهای مورد نیاز را فراهم کنند افزود: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با تغییر نگرش مسئولان و مردم نسبت به آن محقق می شود.
وی عمل به برنامه ریزی ها طبق معیارهای غلط گذشته را موجب به نتیجه نرسیدن سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: فهم مشترک و دقیق از ماهیت و اهداف اقتصاد مقاومتی باید در بین مدیران شکل بگیرد.
وی با اشاره به برنامه های کلی که در چارچوب ملی اقتصاد مقاومتی مشخص شده است بیان کرد: با ساختارهای بومی می توان این برنامه ها را در سطح استان به اجرا درآورد.
صادقی گفت: جایگاه استان قم از جهت اقدام ها و فعالیت های مرتبط با تحقق اقتصاد مقاومتی مطلوب نیست و اگر به عنوان دستگاه های حاکمیتی در خود تغییر ایجاد نکنیم نمی توانیم بعد مردمی آن را به اجرا درآوریم.
وی با تاکید بر استفاده از تجربه های دستگاه های اجرایی در زمینه سامان دادن به شرایط اقتصادی افزود: استفاده از ظرفیت های استان قم در مباحث مختلف از جمله صنعت و گردشگری بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قم با حضور مسئولان دستگاه ها و نهادهای اجرای در استانداری قم برگزار و در جریان آن راهکارهای مختلف اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان قم مطرح شد.
/7405/ 6133/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده