ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در سرعین برگزار شد

به گزارش ایرنا ، ارشد معاون فرماندار سرعین روز چهارشنبه در این مراسم گفت: ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان ‌ها داشته و سازمانی موفق‌ تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی و اطلاعاتی نقش خود را در جامعه پررنگ تر ایفا کند.
او افزود: تعامل و ارتباط دو سویه با مخاطبان و مشتری‌ مداری از اصول اساسی هر سازمان و به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در حیات اجتماعی آن است همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌ وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است.
دبیر نخستین سمپوزیوم روابط عمومی استان اردبیل در این همایش گفت: روابط عمومی مجموعه ای از عملیات ارتباطی آگاهانه مبتنی بر برنامه و تحقیق است که با استفاده از شیوه ‌های علمی و هنری دنبال ارتباط با مردم و اطلاع‌ یابی از نظرات آنها است.
داریوش سفیدی افزود: روابط‌ عمومی در هر سازمان ارتباطی دوسویه دارد و میان سازمان از یک طرف و مخاطب از سویی دیگر قرار گرفته و از وظایف مهم آن تامین رضایت مخاطبان و بالا بردن بهره ‌وری سازمان است.
او اظهار کرد: بحث روابط‌ عمومی نفوذ متقابل است ، دو مقوله‌ای که روابط ‌عمومی در درون و برون سازمان در جستجوی تحقق آن است.
او همچنین با اشاره به برگزاری نخستین سمپوزیوم روابط‌ عمومی استان اردبیل با همکاری اداره کل روابط ‌عمومی استانداری اردبیل و دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌ عمومی تا دو روز آینده هدف از برگزاری این سمپوزیوم را ارتقای توانمندی فعالان روابط‌ عمومی ، ایجاد رقابت سالم ، اصلاح نگاه مدیران به روابط‌ عمومی‌ها ، افزایش اعتبارات و امکانات ، آموزش ، نمایش توانایی روابط‌ عمومی‌ها ، مرتبط ‌کردن مدیران با حوزه کاری روابط‌ عمومی‌ها و توسعه ادبیات این حوزه در استان اردبیل ذکر کرد.
وی اظهار کرد: این همایش با بهره ‌گیری از توانمندی ‌های ویژه می تواند برای نهادینه ‌کردن نقش روابط ‌عمومی ‌ها به عنوان پل ارتباطی دوسویه بین گروه‌های مخاطب و سازمان ، ارائه‌ کننده الگوی روابط ‌عمومی برتر و مردم‌ گرا در کشور باشد.
رییس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سرعین نیز با انتقاد از نبود مسوولان روابط عمومی در ادارات این شهرستان گفت: برای تعامل با مردم و ارتباط دو سویه با آنها مسوول روابط عمومی یک لازمه انکار ناپذیر است.
در این مراسم از فعالان حوزه ارتباطات ، امین مولاخواه خبرنگار آزاد شهرستان و مسوولان نمونه روابط عمومی شهرستان سرعین تجلیل شد.
7116/6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده