آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در سرعین برگزار شد

به گزارش ایرنا ، ارشد معاون فرماندار سرعین روز چهارشنبه در این مراسم گفت: ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان ‌ها داشته و سازمانی موفق‌ تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی و اطلاعاتی نقش خود را در جامعه پررنگ تر ایفا کند.
او افزود: تعامل و ارتباط دو سویه با مخاطبان و مشتری‌ مداری از اصول اساسی هر سازمان و به عنوان یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در حیات اجتماعی آن است همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌ وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است.
دبیر نخستین سمپوزیوم روابط عمومی استان اردبیل در این همایش گفت: روابط عمومی مجموعه ای از عملیات ارتباطی آگاهانه مبتنی بر برنامه و تحقیق است که با استفاده از شیوه ‌های علمی و هنری دنبال ارتباط با مردم و اطلاع‌ یابی از نظرات آنها است.
داریوش سفیدی افزود: روابط‌ عمومی در هر سازمان ارتباطی دوسویه دارد و میان سازمان از یک طرف و مخاطب از سویی دیگر قرار گرفته و از وظایف مهم آن تامین رضایت مخاطبان و بالا بردن بهره ‌وری سازمان است.
او اظهار کرد: بحث روابط‌ عمومی نفوذ متقابل است ، دو مقوله‌ای که روابط ‌عمومی در درون و برون سازمان در جستجوی تحقق آن است.
او همچنین با اشاره به برگزاری نخستین سمپوزیوم روابط‌ عمومی استان اردبیل با همکاری اداره کل روابط ‌عمومی استانداری اردبیل و دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی روابط‌ عمومی تا دو روز آینده هدف از برگزاری این سمپوزیوم را ارتقای توانمندی فعالان روابط‌ عمومی ، ایجاد رقابت سالم ، اصلاح نگاه مدیران به روابط‌ عمومی‌ها ، افزایش اعتبارات و امکانات ، آموزش ، نمایش توانایی روابط‌ عمومی‌ها ، مرتبط ‌کردن مدیران با حوزه کاری روابط‌ عمومی‌ها و توسعه ادبیات این حوزه در استان اردبیل ذکر کرد.
وی اظهار کرد: این همایش با بهره ‌گیری از توانمندی ‌های ویژه می تواند برای نهادینه ‌کردن نقش روابط ‌عمومی ‌ها به عنوان پل ارتباطی دوسویه بین گروه‌های مخاطب و سازمان ، ارائه‌ کننده الگوی روابط ‌عمومی برتر و مردم‌ گرا در کشور باشد.
رییس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سرعین نیز با انتقاد از نبود مسوولان روابط عمومی در ادارات این شهرستان گفت: برای تعامل با مردم و ارتباط دو سویه با آنها مسوول روابط عمومی یک لازمه انکار ناپذیر است.
در این مراسم از فعالان حوزه ارتباطات ، امین مولاخواه خبرنگار آزاد شهرستان و مسوولان نمونه روابط عمومی شهرستان سرعین تجلیل شد.
7116/6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در سرعین برگزار شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X