ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قائم مقام سازمان شهرداری های کشور از بلوار ولایت جنوبی آمل بازدید کرد

دراین بازدید که نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران، رییس شورای اسلامی شهر، شهردار ومدیرعامل سازمان عمران شهرداری آمل حضور داشتند، ' خلیل راحتی' از نزدیک در جریان روند اجرای بزرگترین طرح درون شهری سال95 شهرداری آمل قرار گرفت.
شهردار آمل درحاشیه این بازدید ودر گزارشی ازاجرای بلوار ولایت جنوبی گفت: این بلوار به طول 3300متر خیابان فجر26دربلوار شیخ فضل اله نوری را به خیابان آفتاب74 دربلوار مدرس که مسیرمنتهی خروجی شهر آمل به جاده هراز است را متصل می کند.
احمد امیرسلیمانی افزود: هزینه تملک و اجرای این بلوار حدود 350 میلیارد ریال است که تملک آن توسط سازمان بهسازی ونوسازی واجرای آن توسط سازمان عمران شهرداری آمل انجام خواهد شد.
وی افزود: مسیرهای واقع دراجرای این پروژه بدون کوچکترین گلایه ای توسط شهرداری آمل درحال تملک است وهمزمان با تملک توسط سازمان عمران اجرا خواهد شد.
شهردار آمل ابرازامیدواری کرد: تا پایان دوره چهارم شورای اسلامی شهر آمل اجرای بلوار ولایت جنوبی تکمیل وبهره برداری شود.
فاز3 بلوار ولایت شمالی به طول حدودیکهزار و300متر به عنوان یکی از بزرگترین پروژه بافت فرسوده کشورپارسال توسط شهرداری آمل بهره برداری شد.
بلوار ولایت فازشمالی آن اتصالی پل جانبازان( ابوشهیدین) تا میانی بلوار شیخ فضل اله نوری درمجموع به طول حدود 5/4 کیلومتری همزمان با سفرهیات دولت به مازندران وبا حضور ' عباس آخوندی' وزیر راه وشهرسازی 20مهرماه سال94 بهره برداری شد.
با اتصال فازشمالی وجنوبی بلوار ولایت که در شمال به سمت غرب وجنوب شهر آمل امتداد دارد، بخشی از گره های ترافیکی هسته های مرکزی این شهر را در زمان اوج ترافیک کاهش خواهد داد.
در چهارسال گذشته بلوارهای درون شهری زیادی از جمله ' بلوار میرزاهاشم آملی، شهیدامین طبرسی، محمدبن جریرطبری، فازیک بلوارپاسداران وولایت شمالی افتتاح شد که تاثیر زیادی درکاهش ترافیک درون شهری آمل داشته است.
شهرآمل دراستان مازندران واقع شده ودارای حدود 300هزار نفرجمعیت است.
ک/7327/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده