توسعه سازمان دانش اموزی از اولویت های وزارت اموزش و پرورش است

حمیدرضا کفاش روز چهارشنبه در ائین اختتامیه نخستین دوره تخصصی تربیت مدرس ' مربیان پیشتازان و فرزانگان ' سازمان دانش اموزی کشور در اردوگاه شهید میرزاکوچک خان رامسر افزود: سازمان دانش آموزی ظرفیتی بزرگ در وزارت آموزش و پرورش است که هم اکنون در اختیار نظام تعلیم و تربیت قرار دارد.
وی بیان داشت:گروه های تشکیلاتی این سازمان باید توسط دانش آموزان اداره شود ومربیان نیز نقش راهبری و نظارت عالی را دارند.
رئیس سازمان دانش اموزی کشور افزود نظام تعلیم و تربیت با ماموریت های خطیرش را بدون مشارکت معلمان ، مربیان ، دانش آموزان و اثرگذاران نمی توان اداره کرد.
به گفته وی، بسیج دانش آموزی ، انجمن اسلامی ، پیشتازان وفرزانگان وهلال احمر چهار تشکل قانونی و فراگیر در نظام جمهوری اسلامی هستند.
در نخستین دوره تخصصی تربیت مدرس ' مربیان پیشتازان و فرزانگان ' سازمان دانش اموزی کشور که به مدت یک هفته در اردوگاه شهید میرزاکوچک خان رامسر برگزار و امروز پایان یافت 500 نفر از مربیان اردوگاهی زن و مرد وزارت آموزش و پرورش آموزش های لازم رادر زمینه های امداد ونجات ، کاربا چوب و طناب ، صف و جمع ، مخابرات نوین جهت یابی و نقشه خوانی فرا گرفتند.
همزمان با اتمام این دوره آموزشی ، مربیان با حضور در اردوگاه های سراسر کشور وابسته به وزارت اموزش و پرورش به مربیان دیگر در رشته های مورد نظر آموزش خواهند داد.
در آئین اختتامیه این دوره آموزشی هنرجویان فعالیت های آموزشی شامل حمل مصدوم ، گره زنی ، امداد ونجات وکمک های اولیه را به صورت عملی اجرا کردند.
/1602/7515/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه سازمان دانش اموزی از اولویت های وزارت اموزش و پرورش است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X