سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان منصوب شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، جاسم جادری استاندار هرمزگان چهارشنبه با صدور حکمی منصور یساسی منفرد را به عنوان سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان منصوب کرد.
در متن این حکم آمده است:
با استعانت از درگاه خداوند و نظر به تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت، به سمت سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید با جدیت و پشتکار در انجام وظایف محوله موفق و سربلند باشید.
شایان ذکراست؛ منصور یساسی منفرد با حفظ سمت مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان به عنوان سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان منصوب شده است.
پیش از این ابوذر مهدی نخعی مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان بود که به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه میناب منصوب شد.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان منصوب شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X