ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مصوبه کمیسیون ماده 5 پروژه تجاری - اداری میدان ونک پایتخت باطل شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، شورای عالی شهرسازی و معماری ایران پس از استماع گزارش دبیرخانه شورای عالی در خصوص مصوبه کمیسیون ماده 5 شهر تهران پیرامون پروژه تجاری - اداری میدان ونک و بحث و تبادل نظر، ضمن تاکید مجدد بر ضرورت ارائه طرح یکپارچه اراضی پیرامون میدان ونک جهت بررسی و طی مراحل اخذ تصمیم نهایی در شورای عالی، مصوبه شماره 554 مورخ 1/10/94 کمیسیون ماده 5 شهر تهران را به دلیل مغایرت با مصوبه و حکم صریح مورخ 9/12/92 شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و نیز مغایرت با مصوبات بلند مرتبه سازی شهر تهران (موضوع مصوبه مورخ 14/10/94 شورای عالی)، ابطال کرد.
در ادامه نامه ارسالی معاونت معماری وشهرسازی و دبیرخانه شورایعالی معماری وشهرسازی به تهران و شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تهران آمده است: کمیسیون ماده 5 دراین مورد و موارد مشابه، در صورت عدم مغایرت طرح موضوع با مصوبات شورای عالی، صرفاً مجاز به ارائه‌ پیشنهاد به شورای عالی برای اعلام نظر شورا می‌باشد.
ضمنا تا تهیه طرح یکپارچه اراضی پیرامون میدان ونک وطی مراحل بررسی استانی و ارجاع به شورای عالی و اتخاذ تصمیم نهایی، انجام هرگونه عملیات اجرایی در این محدوده ممنوع است.
تهرام/7243/1625

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده