درخواست کمک اوباما از رهبر انقلاب برای حل مشکلات

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شما از جوانانی هستید که دشمنان ایران آنها را در خیابان‌ها ترور کردند و اینک این کشور در جغرافیای سیاست آمریکا کشور قدرتمندی است و رهبر آمریکا به رهبرانش نامه می‌نویسد و از عالی‌ترین مقامش برای حل مشکلات کمک می‌خواهد. آفتاب : سردار حسین سلامی در هشتمین جشنواره سرباز جوان گفت: سربازان نمادهای درخشان صداقت فداکاری وفاداری پاکی شجاعت کرامت درخواست کمک اوباما از رهبر انقلاب برای حل مشکلاتاخلاص شهامت ثبات قدم آگاهی و بصیرت برای جامعه هستند.
به گزراش آفتاب، او خطاب به سربازان جوان اظهار داشت: شما عناصری از هویت زیبا و جذاب را از تاریخ پرحادثه پس از انقلاب اسلامی را به یادگار گرفته‌اید. میراث ماندگار جوانانی که سینه‌های خود را در برابر بارش گلوله دشمنان برای حفظ امنیت ملی و تمامیت ارضی سپر کردند.
جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد شما جوانانی هستید که معادله پرواز موشک‌ها را ساختید و ماهواره‌ها را در فضا جای دادید و ایران را آسمانی کردید. شما به دنیای ریز اتم نفوذ کردید و اورانیوم را غنی کردید.
سلامی یادآور شد: شما از جوانانی هستید که دشمنان ایران آنها را در خیابان‌ها ترور کردند و اینک این کشور در جغرافیای سیاست آمریکا کشور قدرتمندی است و رهبر آمریکا به رهبرانش نامه می‌نویسد و از عالی‌ترین مقامش برای حل مشکلات کمک می‌خواهد.
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امام و رهبری به شما جوانان اعتماد کردند، اظهار داشت: آنها شما جوانان را در مرکز تحولات سیاسی فرهنگی نظامی و علمی قرار دادند که از اعتماد ایران شکوهمند متولد شده و در اوج قله‌هاست و می‌تواند از حیثیت و اعتبار ایران و اسلام دفاع کند.
منبع: ایلنا

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست کمک اوباما از رهبر انقلاب برای حل مشکلات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X