ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

امتناع زن از پذیرش پیشنهاد صیغه توسط کارگرش،‌ منجر به قتل شد

 سارق مسلح در شرکت نشسته و مشغول غذا خوردن بودیم که پیشنهاد دادم سمیرا صیغه‌ام شود اما باز هم مخالفت کرد، زمانیکه برای بردن ظرف غذا بلند شدم ناگهان دستم به دست سمیرا خورد ...

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ ساعت 1:30 بامداد 27 اسفند سال گذشته دختر جوانی به کلانتری 148 انقلاب اسلامی مراجعه کرد و به مأموران گفت: مادر چهل و نه ساله‌ام مفقود شده است.

وی ادامه داد: مادرم، سمیرا از پدرم جدا شده و مدتی است که در شرکت خدماتی متعلق به برادرم واقع در خیابان کارگر شمالی کار می‌کند، در حال حاضر نیز چون برادرم به عراق سفر کرده است، مادرم اداره امور شرکت را برعهده دارد؛ مادرم عصر دوشنبه مهمانم بود و پس از آنکه از خانه من رفت دیگر از وی خبری نشد، از بعد از ظهر سه‌شنبه همراه با دیگر اعضای خانواده دنبال وی گشته‌ایم اما هیچ اطلاعی از مادرم نداریم و نگران حالش هستیم.

پس از اعلام مفقودی زن جوان، موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت دستور داد مأموران به شرکت خدماتی که احتمال می‌رفت زن گمشده در آنجا حضور داشته باشد، وارد شوند؛ با ورود مأموران به داخل شرکت، آنها با جسد غرق در خون سمیرا مواجه شدند و پس از کشف جسد زن جوان، بازپرس کشیک قتل و عوامل بررسی صحنه جرم در شرکت خدماتی حضور پیدا کردند.

کارشناسان پزشکی با حضور در صحنه جرم و بررسی اولیه جسد مقتول اعلام کردند سمیرا خفه شده است و حدود 36 ساعت از قتل وی می‌گذرد، همچنین آثار دو ضربه چاقو نیز روی جسد سمیرا مشاهده شد.

بازپرس ویژه قتل پایتخت دستور انتقال جسد سمیرا به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای شناسایی قاتل آغاز شد تا اینکه روز گذشته مرد جوانی به عنوان متهم این قتل در پایتخت دستگیر شد و صبح امروز به دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت.

این مرد جوان در اظهاراتش به بازپرس گفت: ساکن یکی از شهرهای غربی کشور هستم، ازدواج کرده‌ام و یک دختر 15 و یک پسر هفت ساله دارم؛ حدود هفت سال پیش برای انجام کارهای خدماتی از محل سکونتم به تهران آمدم و آن زمان با پسر سمیرا آشنا شدم، وی به من گفت صاحب یک شرکت خدماتی حوالی میدان انقلاب است و با مادرش آنجا را اداره می‌کند؛ او از من خواست که در شرکتش مشغول به کار شوم اما مدتی قبل وی دچار اعتیاد و مشغول کارهای خلاف شد که تقریبا تمامی کارهای شرکت را مقتول انجام می‌داد.

وی افزود: چند روز قبل از قتل به شهرمان رفته بودم که پسر سمیرا به آنجا آمد و به من گفت قصد خروج از کشور را دارد که در نهایت وی از کشور خارج شد؛ قبل از خروج به من گفت نزد مادرش بروم و به وی در اداره امور شرکت کمک کنم؛ من مورد اعتماد آنها بودم و حتی کلید گاوصندوق شرکت را همراه داشتم، چند روز قبل از قتل به تهران آمدم و به سمیرا پیشنهاد ازدواج دادم اما او مخالفت کرد و گفت باید با دخترش مشورت کند تا اینکه شب وقوع قتل، سمیرا با من تماس گرفت و از من خواست شب به شرکت بروم و شام را آنجا پیش هم باشیم چرا که من شبها در خوابگاه می‌خوابیدم اما آن شب به شرکت سمیرا رفتم.

قاتل سمیرا لحظه وقوع قتل را اینگونه شرح داد و مدعی شد: در شرکت نشسته و مشغول غذا خوردن بودیم که پیشنهاد دادم سمیرا صیغه‌ام شود اما باز هم مخالفت کرد؛ زمانیکه برای بردن ظرف غذا بلند شدم ناگهان دستم به دست سمیرا خورد و او تصور کرد که قصد اذیت و آزارش را دارم، به همین دلیل داد و فریاد کرد، من قصد داشتم جلوی داد و فریادش را بگیرم و با دستانم دهن سمیرا را گرفتم اما همچنان داد می‌زد که با چاقو دو ضربه به سمیرا زدم و در نهایت او را با استفاده از روسری خفه کردم و از آنجا رفتم؛ یک ساعت  بعد به شرکت بازگشتم و چون مدارکم داخل گاو‌صندوق بود، در گاو صندوق را باز کردم و 170 هزار تومان از داخلش برداشتم، بعد نیز دنبال خواهرم به یکی از شهرهای اطرف تهران رفتم و با خواهرم به محل سکونتمان برگشتیم؛ دو روز قبل به تهران آمدم و دیروز دستگیر شدم.

قاتل سمیرا پس از اعتراف به قتل با دستور قاضی احمدبیگی بازداشت شد و برای ادامه تحیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده