ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شهردار اصفهان: گفتمان سازی در روابط عمومی باید جایگزین تبلیغات زائد شود

به گزارش ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز چهارشنبه در یازدهمین جشنواره معرفی برترین روابط عمومی های استان اصفهان در محل اتاق بازرگانی اصفهان افزود: اقتدار سازمانی به معنی در دسترس نبودن مدیر و همراهی یک هیات با وی در آیین ها نیست، بلکه اقتدار به معنی قدرت گفتمانی و برقراری تفاهم است.
وی اضافه کرد: روابط عمومی ها نباید اجازه دهند دستگاه خود درگیر مسائل حاشیه ای شود.
شهردار اصفهان به اهمیت دانش محور شدن واحدهای مختلف در یک ارگان اشاره کرد و افزود: روابط عمومی دانش محور، گردشگری دانش محور یا حوزه ترافیک دانش محور در شهرداری می تواند پیشرفت این بخش را رقم بزند.
وی همصدایی و گفتمان واحد در یک ارگان را مهم دانست و گفت: این گفتمان یکسان و عدم چند صدایی، موفقیت و اقتدار سازمان را در پی دارد.
جمالی نژاد افزود: روابط عمومی های مُدرن با محور قرار دادن علم باید با پویش آگاهانه و فعالیت مبتنی بر تحقیق، میان ارگان و مردم تفاهم ایجاد کنند.
جمالی نژاد، دوری از حاشیه، تعامل و نقد صحیح فعالیت ها را لازمه توسعه اصفهان عنوان کرد.
این جشنواره از سوی انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان، با سنجش عملکرد و آثار روابط عمومی ها در محورها و موضوعات مختلف در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
روابط عمومی های ارگان ها و سازمانهای مختلف استان در جشنواره امسال از طرف هیات داوران در 9 موضوع ارزیابی و امتیاز دهی شدند.
به گزارش ایرنا؛ انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان فعالیت خود را از سال 1376 آغاز کرد و تاکنون بیش از 200 عضو حقیقی از مدیران و کارشناسان حوزه های مرتبط با روابط عمومی و رسانه دارد.
برگزاری بیش از 70 گردهمایی روابط عمومی در استان و دوره های آموزشی در شهرهای مختلف و همچنین برپایی جشنواره برترین روابط عمومی ها و نمایشگاه روابط عمومی از دیگر فعالیتهای این انجمن در سالهای اخیر محسوب می شود.
پ / 6027/6020

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده