تمهیدات ویژه پلیس راه برای نیمه شعبان

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تمهیدات ویژه پلیس راه را برای تعطیلات نیمه شعبان اعلام کرد. خبرگزاری تسنیم: سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: به جهت روانی ترافیک در تعطیلات آتی، پلیس راه راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی را به شرح زیر به مرحله اجرا گذاشته است.

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 29 اردیبهشت تا ساعت 2 روز دوشنبه 3 خرداد از محورهای کرج -چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

2- محور کرج- چالوس

الف- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع می‌باشد.

ب-  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 وز جمعه 31 اردیبهشت تا ساعت 2 روز شنبه اول خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه 31 اردیبهشت از ساعت 2 روز شنبه اول خرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

ج- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز یکشنبه دوم خرداد ماه تا ساعت 2 روز دوشنبه مورخ سوم خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 2 روز دوشنبه 3 خرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف-تردد کلیه وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 3 بامداد روز دوشنبه 3 خرداد از رودهن محدوده (مشاء) به سمت آمل ممنوع می‌گردد و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 3 بامداد دوشنبه 3 خرداد از آب اسک به سمت رودهن (مشاء) یکطرفه خواهد بود.

ب- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع می‌باشد

ج- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز چهار شنبه 29 اردیبهشت الی 8 روز دوشنبه مورخه 3 خرداد از محور هراز ممنوع می باشد.

4- محور فیروزکوه

الف- تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز چهار شنبه 29 اردیبهشت الی 8 روز دوشنبه  مورخ 3 خرداد از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه 2 خرداد الی 8 روز دوشنبه 3 خرداد از محور هراز ممنوع می‌باشد.

5-محور قزوین رشت و محور آستار اردبیل

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز یکشنبه 2 خرداد در محورهای قزوین رشت و آستارا اردبیل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

6- محور فاروج-شیروان-بجنورد -چمن بید و محور چمن بید - جنگل گلستان و بالعکس

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه 30 اردیبهشت و 2 خرداد در محورهای فوق ممنوع می‌باشد.

7-محور فریمان مشهد

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 21 روزهای جمعه - شنبه و یکشنبه 31 اردیبهشت، 1 و 2 خرداد از 20 کیلومتری محور فریمان مشهد مسیر شرق به غرب ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین آزادراه شهید شوشتری تردد کنند.

8-محورهای استان قم

تردد انواع تریلر, کامیون و کامیونت از ساعت 10 روز شنبه اول خرداد الی 14 روز یکشنبه دوم خرداد از

الف- میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم کاشان) تردد کنند.

ب- عوارضی اتوبان قم کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین اتوبان قم کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی ( ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم تهران و سلفچگان ادامه مسیر دهند.

ج-جاده قدیم کاشان قم نرسیده به پل امیر کبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین کنارگذر پل امیرکبیر وارد اتوبان کاشان قم شوند تردد کنند.

9-محورهای دلیجان نراق, مشهد اردهال کاشان, محور قدیم ساوه همدان و محور قدیم ساوه سلفچگان

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز شنبه مورخه اول خرداد الی ساعت 12 روز دوشنبه خرداد در محورهای فوق ممنوع می باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمهیدات ویژه پلیس راه برای نیمه شعبان» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X