ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تمهیدات ویژه پلیس راه برای نیمه شعبان

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تمهیدات ویژه پلیس راه را برای تعطیلات نیمه شعبان اعلام کرد. خبرگزاری تسنیم: سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: به جهت روانی ترافیک در تعطیلات آتی، پلیس راه راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی را به شرح زیر به مرحله اجرا گذاشته است.

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 29 اردیبهشت تا ساعت 2 روز دوشنبه 3 خرداد از محورهای کرج -چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.

2- محور کرج- چالوس

الف- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع می‌باشد.

ب-  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 وز جمعه 31 اردیبهشت تا ساعت 2 روز شنبه اول خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه 31 اردیبهشت از ساعت 2 روز شنبه اول خرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

ج- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز یکشنبه دوم خرداد ماه تا ساعت 2 روز دوشنبه مورخ سوم خرداد ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 2 روز دوشنبه 3 خرداد از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف-تردد کلیه وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 3 بامداد روز دوشنبه 3 خرداد از رودهن محدوده (مشاء) به سمت آمل ممنوع می‌گردد و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 روز یکشنبه 2 خرداد تا ساعت 3 بامداد دوشنبه 3 خرداد از آب اسک به سمت رودهن (مشاء) یکطرفه خواهد بود.

ب- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع می‌باشد

ج- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز چهار شنبه 29 اردیبهشت الی 8 روز دوشنبه مورخه 3 خرداد از محور هراز ممنوع می باشد.

4- محور فیروزکوه

الف- تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز چهار شنبه 29 اردیبهشت الی 8 روز دوشنبه  مورخ 3 خرداد از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ب- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 روز یکشنبه 2 خرداد الی 8 روز دوشنبه 3 خرداد از محور هراز ممنوع می‌باشد.

5-محور قزوین رشت و محور آستار اردبیل

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روز یکشنبه 2 خرداد در محورهای قزوین رشت و آستارا اردبیل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

6- محور فاروج-شیروان-بجنورد -چمن بید و محور چمن بید - جنگل گلستان و بالعکس

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و یکشنبه 30 اردیبهشت و 2 خرداد در محورهای فوق ممنوع می‌باشد.

7-محور فریمان مشهد

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 21 روزهای جمعه - شنبه و یکشنبه 31 اردیبهشت، 1 و 2 خرداد از 20 کیلومتری محور فریمان مشهد مسیر شرق به غرب ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین آزادراه شهید شوشتری تردد کنند.

8-محورهای استان قم

تردد انواع تریلر, کامیون و کامیونت از ساعت 10 روز شنبه اول خرداد الی 14 روز یکشنبه دوم خرداد از

الف- میدان 72 تن به سمت جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین (پل میدان 72 تن به سمت اتوبان قم کاشان) تردد کنند.

ب- عوارضی اتوبان قم کاشان به سمت میدان 72 تن ممنوع و وسایل نقلیه می‌توانند از مسیر جایگزین اتوبان قم کاشان به سمت رودخانه تغییر مسیر داده و در ادامه از کنارگذر منتهی به خیابان شهید بادیان وارد کمربندی امام علی ( ع) و در ادامه به سمت جاده قدیم قم تهران و سلفچگان ادامه مسیر دهند.

ج-جاده قدیم کاشان قم نرسیده به پل امیر کبیر به سمت مسجد مقدس جمکران ممنوع و وسایل نقلیه می توانند از مسیر جایگزین کنارگذر پل امیرکبیر وارد اتوبان کاشان قم شوند تردد کنند.

9-محورهای دلیجان نراق, مشهد اردهال کاشان, محور قدیم ساوه همدان و محور قدیم ساوه سلفچگان

تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز شنبه مورخه اول خرداد الی ساعت 12 روز دوشنبه خرداد در محورهای فوق ممنوع می باشد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X