ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمود سلیمانی مدیرکل کانون استان تهران شد

به گزارش خبرگزاری مهر،به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون استان تهران، جلسه تکریم رضا قمرزاده مدیرکل سابق و معارفه محمود سلیمانی مدیرکل جدید، چهارشنبه ۲۲ اردی‌بهشت با حضور اهالی کانون استان تهران در سالن کنفرانس شماره یک مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری برپا شد.

در ابتدای جلسه علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با توجه به روز میلاد حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) که روز جانباز نام‌گذاری شده، از محمود سلیمانی به عنوان یک جانباز و مدافع ارزش‌های انقلاب یاد کرد.

وی اشاره‌ای به فعالیت‌های سلیمانی در عرصه‌های مختلف فرهنگی و تربیتی داشت و افزود: اشراف به مسایل کانون، خوش‌نامی و موفقیت در سال‌های مدیریت بر کانون خراسان رضوی و دفتر ارز‌یابی عملکرد کانون از جمله دلایل انتخاب او به سمت مدیرکلی کانون استان تهران است.

مدیرعامل کانون کلید موفقیت را دوستی و مهربانی دانست و تاکید کرد: سلیمانی شخصیتی فرهنگی، ارزشی و دارای رفتاری دلنشین است.

حاجیان‌زاده با قدردانی از رضا قمرزاده، که به عنوان معاون فرهنگی کانون به تازگی مشغول به ادامه کار شده، تلاش‌های او را برای تجمیع جشنواره‌ها و ایجاد مراکز تخصصی در استان تهران ستود و اظهار داشت: اگر در کانون احساس رضایت را مشاهده می‌کنیم این، حاصل هم‌دلی همه کارکنان، مربیان و کارشناسان کانون است.

مدیرعامل کانون بار دیگر بر اهمیت راهبردی کانون در استان تاکید کرد و با بیان نمونه‌های عینی که از تهران شروع شده و در کشور توسعه یافته مانند ایجاد مراکز فراگیر در کشور بعد از راه‌اندازی ۵ مرکز در تهران، ایجاد مراکز رصد و نجوم، موزه تاریخ، مرکزتئاتر و مراکز تخصصی ادبی، هنری و قرآن و عترت، همچنین اجرای برنامه‌های آینده مانند نمایش فیلم کودک ونوجوان در سینماها را نشانه اهمیت پایتخت در برنامه‌های کانون عنوان کرد.

وی یادآور شد: کانون استان تهران علاوه بر وظیفه جاری خود، همواره کمک‌ کار و معین ستاد مرکزی کانون بوده و بسیاری از برنامه‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی کانون بدون همکاری این استان به موفقیت دست پیدا نمی‌کرد.

در ادامه جلسه رضا قمرزاده معاون فرهنگی کانون، از دلبستگی و وابستگی در کار سخن گفت و اشاره‌ای به وفاداری داشت.

وی همچنین با توجه به روز میلاد حضرت عباس(ع)، وفاداری، مهربانی، ادب و ولایت‌مداری را از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های حضرت برشمرد.

معاون فرهنگی کانون همچنین مدیرکل جدید را اهل مشورت و پایبند به ارزش‌های انسانی دانست.

محمود سلیمانی مدیرکل جدید کانون استان تهران، نیز روزهای مدیریتش در کانون خراسان رضوی را روزهایی پرخاطره، دل‌انگیز و به یاد ماندنی در جوار حرم امام رضا(ع) و در کنار همکاران آن استان دانست و اظهارامیدواری کرد: آن خاطرات خوب در کنار همکاران تهران نیز تکرار شود و کارهایی مفید و اثربخش برای کودکان و نوجوانان به ثمر بنشیند.

وی از تلاش‌های همه مربیان و کارشناسان کانون استان همچنین سه مدیرکل سابق آن که به اعتقاد وی منشا خدمات فراوانی بوده‌اند، قدردانی کرد.

سلیمانی اعتقاد به خرد جمعی در تصمیم‌گیری، اعتماد به همکاران و دفاع از حرمت و اعتبار آن‌ها، تقویت انگیزه‌های جمعی با همراهی همکاران، اعتمادآفرینی، و قابل پیش‌بینی بودن با تکیه به قانون و استانداردهای کاری کانون را از جمله سیاست‌ها و ویژگی‌های اصلی خود در مدیریت کانون استان برشمرد.

وی در عین حال تلاش برای تقویت امنیت و آرامش محیط کاری، حرکت در مدار ارزش‌های اخلاقی، تصمیم‌گیری بر اساس سازوکارهای مدیریت حرفه‌ای، نداشتن رفتارهای دوگانه و چندگانه، پرهیز از تصمیم‌گیری بر پایه احساسات، پایبندی به قول و قرارها، برنامه‌ریزی و قاطعیت در اجرای کارها و داشتن نظم فکری و رفتاری را از دیگر سیاست‌ها و ویژگی‌های مدیریتی خود عنوان کرد.

مدیرکل کانون استان تهران تاکید کرد: به اقتدارگرایی صرف براساس سازوکارهای اداری اعتقاد ندارد و معتقد است این اقتدار باید قلبی و با سازوکارهای اخلاقی و انسانی و رفاقت، صمیمیت، همدلی و همراهی همه کارکنان شکل بگیرد.

سلیمانی اضافه کرد: شناخت متقابل در میدان عمل صورت می‌گیرد و امیدوارم این همکاری به نتایج موفق و مطلوبی برسد.

جلسه با اعطای حکم انتصاب مدیرکل جدید و لوح قدردانی از مدیرکل سابق توسط علیرضا حاجیان‌زاده پایان یافت.

در این جلسه محمدعلی شامانی مشاور مدیرعامل، نیز حضور داشت و به نکاتی اشاره کرد.

گفتنی است محمود سلیمانی اواخر سال ۱۳۹۲ به عنوان مشاور امور جانبازان مدیرعامل منصوب شد و از نیمه فروردین سال ۱۳۹۳ سرپرستی کانون استان خراسان رضوی را تا مرداد ۱۳۹۴ برعهده داشت و از آن پس نیز تاکنون به عنوان مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات کانون فعالیت می‌کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X