ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیمه "ما" شعبه غرب تهران را افتتاح کرد

بیمه در راستای خدمات رسانی سریع، شایسته ، مناسب و دقیق بیمه ای و همچنین گسترش شعب و در دسترس مشتری بودن،  بیمه "ما" شعبه جدید خود را در غرب تهران افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه "ما"، مراسم افتتاح شعبه غرب بیمه "ما" با حضور مهندس مجید صفدری مدیرعامل، حجت بهاری فر عضو هیات مدیره، معاونین و مدیران ستادی و مجید زند کریمی رئیس شعبه غرب، معاونان و نمایندگان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، مهندس مجید صفدری مدیر عامل بیمه "ما"، در آیین افتتاح شعبه غرب اعلام کرد: یکی از اهداف تدوین شده تحقق مشتری مداری است که باید به آن رویکردی عملیاتی بخشید و همچون نام برازنده و تاییده شده از سوی مقام معظم رهبری یعنی اقدام و عمل، اقدامی عملیاتی  داشته و در عمل هدف را محقق ساخت.سال‌هاست که  برخی مسئولان و مدیران تئوری پردازی داشته اند. 9 سال دیگر زمان تحقق و کسب اهداف سند و چشم انداز است؛ به تئوری‌ها و نظریه‌ها، رویکرد اجرایی داده  تا با سرعت بیش از روز قبل، به اهداف چشم انداز 1404 برسیم.

مهندس صفدری با تاکید بر مفاد مندرج و اهداف ترسیم شده صنعت بیمه  کشورمان در این چشم انداز و سند ملی تصریح کرد: این زمان به سرعت سپری خواهد شد.

مهندس صفدری در ادامه افزود: شرکت بیمه "ما"به لطف خداوند توانست اولین شرکت برگزار کننده مجمع سالانه در سال 95 در صنعت بیمه باشد.کار بسیار سختی بود  که تنها با شفافیت مالی انجام شد.

 مدیرعامل شرکت بیمه "ما" با اشاره به اخذ مدیریت مشارکتی و استفاده از خرد جمعی یادآور شد: این رویکرد منجر به آن شده تا امروز بیمه "ما" به عنوان  ششمین شرکت سود ده صنعت بیمه و چهارمین شرکت به لحاظ حاشیه سودآوری  مطرح شود.

وی بر حرکت روبه جلوی شرکت بیمه "ما" تاکید کرد و افزود: این حرکت  با همکاری و هم اندیشی  معنا و شکل پیدا کرده و منجر به هم افزایی خواهد شد و اطمینان خاطر دارم طی چند سال آینده بیمه "ما" جزوشرکت‌های برتر  ایران به شمار خواهد رفت.

مدیرعامل بیمه "ما" گفت: نرخ شکنی هرگز شایسته نبوده و به هیچ عنوان پسندیده نمی‌باشد. این شرکت سعی دارد تا با ارائه خدمات مناسب و شایسته بیمه ای گامی در جهت گسترش فرهنگ بیمه بردارد.

بیمه

مهندس صفدری به جایگاه امروز شرکت بیمه "ما" در اذهان عمومی اشاره کرد و ادامه داد: نام این شرکت به منظور تقویت و اجرای سیاست‌های مسئولیت اجتماعی مانند بیمه پلنگ ایرانی مورد تقدیر قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت بیمه "ما" اعلام کرد: اگر امروز افتخاری نصیب این شرکت شده است؛ به خاطر شبکه فروش و  پرسنل توانمند بوده که  این هم افزایی را در کنار مدیران، ستاد مرکزی و شعب ایجاد کرده اند.

در این مراسم همچنین مجید زند کریمی رئیس شعبه غرب شرکت بیمه "ما" گفت: آغاز به کار این شعبه منجر به بالندگی است زیرا می‌تواند به مردم منطقه غرب تهران خدمت رسانی کرده و قدمی رو به جلو باشد.

وی از اعتماد مدیران ارشد بیمه "ما" به کارکنان این شعبه نیز قدرانی کرد و گفت: تلاش می شود تا با خدمت رسانی مطلوب به مردم  این اعتماد را پاسخی در شان دهیم و از این شعبه به عنوان نماینده ارزنده بیمه "ما" در غرب تهران یاد شود.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت عصر ایران-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده