ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تاج: کی روش حرف حساب می زند

رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: کی‌ورش در جلسات متعدد دغدغه هایی داشت، وی معتقد است که تیم ملی یک سال فرصت را از دست داده است و حرفش درست است.


به گزارش شریان نیوز،مهدی تاج در جمع خبرنگاران گفت: اولویت اولم از زمانی که به فدراسیون آمدم بحث تیم ملی است. براین اساس جلسات متعددی با کی‌روش گذاشتیم .حدود 67 ساعت جلسه با کی‌روش داشته ایم که این بحث ها در حدود 50 صفحه بود. 

  وی افزود: سرمربی تیم ملی توقعاتی دارد که تا حدودی توانستیم خواسته های کی‌روش را برآورده کنیم.   تاج بیان کرد: از شما خبرنگاران این درخواست را دارم که  با دعوت فدراسیون به اینجا بیایید. چراکه دوست ندارم رسانه ای از دست من ناراحت شود. اگر پس از هر جلسه بخواهیم نیم ساعت با رسانه ها صحبت کنیم به نتیجه نمی رسیم در نهایت تقاضا دارم که با هماهنگی به اینجا بیایید.   رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌ورش در جلسات متعدد دغدغه هایی داشت. وی معتقد است که تیم ملی یک سال فرصت را از دست داده است و حرفش درست است. ما به سختی توانستیم نظر کی‌روش را جلب کنیم.مشکل اصلی زمین بود که زمین های دستگردی ونفت تهران را برای تیم ملی گرفتیم.   آکادمی تیم ملی هم وجود دارد   وی ادامه داد: بحث بعدی اردوهای تیم ملی بود که این موضوع در حال هماهنگی است. بحث سربازها هم موضوع دیگری بود. پاداشهای ملی پوشان هم یکی از دغدغه های تیم ملی بود که چهار پاداش را در ماههای 8،9،1و12  را دادیم ومعوقات را پرداخت کردیم. به هرحال بحث عمده کی‌روش فنی بود که سرمربی تیم ملی اعلام کرد که عمده ترین اسپانسر فیفا در اختیار کره جنوبی است .این کشور 40 درصد ازاسپانسرینگ فیفا را دردست دارد.کشورکره جنوبی امکانات زیادی برای تیم ملی فوتبالشان قرار داده است. کشور قطر هم برای حضوربهتر در جام جهانی سال 2018 هم اکنون کارش را شروع کرده است.وبازی های تدارکاتی خوبی پیش بینی کرده است.   همچنین چین اصرار دارد که در ده سال آینده قدرت اول آسیا شود.امکانات زیادی هم برای تیمش فراهم کرده است. اما ما ایران کشور بزرگ  و پهناور و قدرتمند هستیم که بازیکنان خوبی در اختیار داریم.امکانات مالی و پشتیبانی هم فراهم می‌کنیم واز حمایت دولت و ملت و وزارت ورزش برخوردار هستیم.   وی بیان کرد: هواداران خونگرمی داریم که مشابهش در آسیا کم است.بهترین سرمربی موجود درآسیا را دراختیار داریم. به هرحال قابلیت فوتبال ما همین است وبا این توانایی به مصاف رقبایمان می‌رویم تا موفق شویم.   تاج بیان کرد: موانع موجود بر سر راه فوتبال را در مدت کوتاهی توانستیم برطرف کنیم.من یک درخواست از رسانه ها دارم که جام جهانی 2018برای ما از امروز شروع می‌شود.کشورهای انگلیس واسپانیا و آلمان و دیگر قدرت های فوتبال کارشان را خیلی وقت است که برای جام جهانی 2018 شروع کرده اند،اما برای کشور ما از اکنون شروع شده است.   براین اساس از رسانه ها تقاضا دارم که حمایت لازم را از تیم ملی انجام دهند تا با پشتیبانی آنها و برنامه ریزی مدون بتوانیم به جام جانی صعود کنیم.    وی در پایان خاطر نشان کرد :جلسه ای با سرمربیان لیگ برتر کشور خواهیم داشت و از نقطه نظر سرمربیان استفاده خواهیم کرد تیم ملی از بازیکنان لیگ تشکیل می‌شود.براین اساس صحبتهای سرمربیان میتواند برای تیم ملی کارگشا باشد.

[ منبع این خبر سایت شریان-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شریان-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده