مدیر جدید زیرساخت: سودهای زیرساخت کاهش می‌یابد تا قیمت ها ارزان شود

محمد آذری جهرمی در مراسم معارفه اش به عنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:«من دو درس از آقای خسروی مدیرعامل زیر ساخت گرفتم که یکی صبر و دیگری شجاعت ایشان بود. امیدوارم بتوانم جواب اعتماد وزیر را بدهم.»

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت مهمترین وظیفه‌اش را راه اندازی و اجرای شبکه ملی اطلاعات گفت:« وزیر ارتباطات آخر شهریور را وعده راه افتادن شبکه ملی اطلاعات داد که من اینجا آخر خرداد را به عنوان راه اندازی مرکز تبادل داده در شیراز، مشهد و تبریز خبر می‌دهم.»

جهرمی از ارزان شدن بسیار قیمت تبادل ترافیک بین استانی خبر داد و گفت:«در دوره مدیریتم سودهای شرکت ارتباطات زیرساخت را به کمترین خواهم رساند تا قیمت‌های ارتباطی کاهش یابد. ما درآمدزایی خود را باید از ترانزیت بدست آوریم تا هزینه های داخلی و تعرفه ها افزایش نیابد.»

منبع زومیت تگ ها زیرساخت ایران

[ منبع این خبر سایت زومیت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر جدید زیرساخت: سودهای زیرساخت کاهش می‌یابد تا قیمت ها ارزان شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت زومیت منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X