ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرپرست استانداری خوزستان: رویه های عمران شهری باید مورد بازنگری قرار گیرد

به گزارش ایرنا فرج الله خبیر چهارشنبه در نشست ساماندهی عمران و خدمات شهری شهرهای استان در سرسرای شهید هاشمی استانداری خوزستان اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی باید به سمتی حرکت کند که کارآمد شود چون بسیاری از مشکلات سطح شهرها از نظر فنی به عملکرد مهندسان عضو این سازمان بر می گردد.
وی افزود: اگر مهندسان مهارت، دانش و تجربه کافی در برنامه های اجرایی و فنی داشته و متعهد و مسئولیت پذیر باشند نباید ساختمان بی کیفیت وجود داشته باشد.
خبیر ادامه داد: همه سازمان های ذیربط باید در جهت فراهم کردن شرایط مناسب تر از نظر زیستی برای شهروندان تلاش کنند چون وجود خانه های مسکونی، شهر و روستا با وجود مردم معنی پیدا می کند.
سرپرست استانداری خوزستان تصریح کرد: سفرهای مسئولان به کشورهای دیگر باید هدفمند باشد و با ارائه دستاوردها بتوانند بخشی از مشکلات موجود را برطرف کنند.
وی با اشاره به مشکلات شهرداری های استان اضافه کرد: تورم نیرو گریبانگیر همه شهرداری ها است که باید فکر اساسی در این زمینه صورت گیرد.
خبیر گفت: حوزه امور شهری، معاونت عمرانی و شهرداری ها باید برنامه های خود را به گونه ای تنظیم کنند که در یک بازه زمانی مشخص مشکلات رفع شود و باید به دنبال کسب درآمدهای پایدار در سطح شهر باشیم.
سرپرست استانداری خوزستان گفت: برای هر شهرداری چهارچوب مشخصی برای استخدامی ها تعیین شده که خلاف این تخلف است بنابراین باید ساختارها اصلاح و کیفیت کار، سطح مهارت و تخصص افزایش یابد.
وی ادامه داد: ما در ارائه کار با کیفیت پایین و قیمت تمام شده بالا خبره هستیم که به معنی نابودی شهرها و دور ریختن پول است.
خبیر اظهار کرد: ما باید کار را با کیفیت خوب به مردم ارائه دهیم چون مرم حق داشتن یک زندگی راحت را دارند.
3004/6065

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده