ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیست و ششمین مرکز نیکوکاری کمیته امدادگلستان در گالیکش راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان در آیین بهره برداری از این مرکز گفت: مراکز نیکوکاری با هدف تقویت کارکرد اجتماعی و رسیدگی به امور نیازمندان ساکن هر محله در هر شهرستان راه اندازی می شود.
مهدی نظری افزود: باایجاد این مراکز، کاهش زمان ارائه خدمت به نیازمندان و توزیع عادلانه خدمت رسانی بین آنان محقق می شود.
وی خاطرنشان کرد: این مراکز به عنوان یک پایگاه اجتماعی، مسئولیت اجتماعی همه مردم محلات رادربرداشته و هر فرد می تواند نقش خود در این مراکز ایفا نماید.
وی افزود: جمع آوری مبلغ 10 میلیارد ریال حاصل فعالیت 9 مرکز نیکوکاری فعال در سطح استان تا اسفند سال 94 بود که این وجوهات بین 17 هزار نیازمند توزیع شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان گالیکش نیز در این مراسم با اشاره وجود دو هزار صندوق صدقات در حوزه روستاهای تحت پوشش مرکز نیکوکاری اجن قره خوجه گفت: در سال 94 از طریق این صندوق ها 440 میلیون ریال جمع آوری شد و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
ایوب قزلسفلو با اشاره تحت پوشش بودن به 25 روستای منطقه با چهار هزار و 430 خانوار از سوی مرکز نیکوکاری روستای اجن قره خوجه گفت: در این روستاها ظرفیت توزیع دوهزار صندوق صدقات دیگر نیز وجود دارد که درآمدهای آن صرف نیازمندان این منطقه خواهد شد.
در ادامه این مراسم حاج آخوند صفر قزاقی به عنوان رئیس هیت عامل مرکز نیکو کاری اجن قره خوجه معرفی شد.
این مراسم با حضورر معاون فرماندار شهرستان گالیکش، بخشدار لووه ، مدیر کمیته امداد امام (ره) و تنی چند از مسئولین محلی برگزار شد .
روستای اجن قره خوجه با1500 نفر جمعیت در قالب 316 خانوار در فاصله 16 کیلومتری شرق گالیکش واقع است.
7481/1860

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده