ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعضای یک گروه آدم ربایی درغرب افغانستان بازداشت شدند

به گزارش ایرنا، اداره امنیت ملی افغانستان روزچهارشنبه باانتشاربیانیه ای اعلام کرد که «غلام فاروق»مشهور به«عبدالغفار» ،«لعل محمد» مشهور به «ظریف» و «تاج میر»، سردسته های این گروه با 13 تن از اعضای آن، شناسایی و دستگیر شدند.
دراین بیانیه افزوده شده است که این افراد در 8 ماه گذشته 10 تن را در هرات ربوده و 3 تن از آنان را به قتل رسانده و در قبال رهایی 7 تن دیگر، پول های هنگفتی را تقاضا کرده بودند.
امنیت ملی افغانستان اضافه کرده است که این گروه 8 مخفی گاه را در مناطق مختلف هرات به عنوان محل نگهداری افراد ربوده شده استفاده می کردند و در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرده اند.
بیانیه امنیت ملی افغانستان، دستگیری این گروه خطرناک آدم ربایی را تا اندازه ای با اهمیت دانسته وافزوده است با دستگیری اعضای این گروه، جرائم جنایی و آدم ربایی تا حد زیادی در استان هرات کاهش خواهد یافت.
آدم ربایی در افغانستان به یک مشکل جدی مبدل شده است و بازرگانان و کارکنان خارجی از جمله ایرانی ها در این کشور هدف اصلی آدم ربایان هستند که آدم ربایان پس از ربودن آنان، پول های هنگفتی را در قبال رهایی ربوده شدگان درخواست می کنند.
آساق*291*1610*1590

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-حوادث منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X