ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روابط عمومی های برترادارات آموزش و پرورش هرمزگان تجلیل شدند

به گزارش ایرنا ، براساس شاخص های وزارت آموزش و پرورش درحوزه اطلاع رسانی وبرپایه ارزیابی کمی وکیفی ازعملکرد شش ماهه روابط عمومی های ادارات22گانه وهمچنین واحدهای ستادی آموزش و پرورش هرمزگان ، آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس اول ، رودان دوم و بندرخمیر سوم شد.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در آئین تجلیل از روابط عمومی های برتر آموزش وپرورش استان ، با تاکید براینکه روابط عمومی برنامه محورکلید موفقیت مجموعه است ، گفت: نقش روابط عمومی در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمانی ، محوری است.
علی کرمپور افزود: روابط عمومی به عنوان بازوی مجموعه که با گروه زیادی از مخاطبان سر و کاردارد ، باید با نگرشی پژوهش محور، در شکل گیری تعامل موثرعوامل برون سازمانی با مجموعه سازمانی نقش آفرین باشد نه اینکه درفعالیت های روزمره محدود شود.
وی بیان داشت روابط عمومی با ایجاد ارتباط شفاف می تواند جامعه را با اهداف و راهبردهای مجموعه همراه کند و به عنوان یک بازوی مهم در رسیدن به موفقیت ها موثر باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به گستردگی حوزه فعالیت آموزش و پرورش ، خاطرنشان کرد: نظام تعلیم و تربیت به عنوان وسیع ترین بخش حاکمیتی که با همه آحاد مردم سر و کاردارد به مجموعه ای توانمند در حوزه روابط عمومی نیاز است تا بتواند برنامه های خود را به نحو شایسته اجرا نماید.
وی افزود: پیچیدگی ارتباطات و تنوع کانال های ارتباطی در دنیای امروزی ایجاب می کند روابط عمومی با بهره گیری ازعلوم نوین ارتباطی و استفاده ازهمه ظرفیت ها ، بیشترین بازده را برای مجموعه داشته باشد.
کرمپور در پایان با تاکید بر حمایت و توجه بیشترمسئولان آموزش و پرورش ازروابط عمومی ، خاطرنشان کرد: حمایت جدی وهمه جانبه ازمجموعه روابط عمومی های آموزش و پرورش سراسراستان سیاست محوری مدیریت استان است که هم درستاد کل و هم درمناطق و نواحی باید به بهترین شکل ممکن اجرایی وعملیاتی شود.
رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان نیز با تشریح سیاست ها و راهبردهای وزارت آموزش و پرورش درحوزه روابط عمومی ، اظهارکرد: اجلاس دو روزه روابط عمومی ادارات کل سراسر کشور که چندی پیش درمشهد برگزارشد ، نقشه راه و اهداف سالجاری درحوزه روابط عمومی را با جزییات مشخص کرده است که باید درچارچوب های ترسیم شده با رویکردی خلاقانه عمل کنیم.
نعمت روزپیکر افزود: براین اساس مسئولان روابط عمومی باید با تنظیم برنامه سالانه و تقویم اجرایی در همه بخش ها و حوزه های مرتبط فعالیت های خود را دنبال نمایند که این مهم مبنای ارزیابی عملکرد مسئولان روابط عمومی است.
7195/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده