ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تغییر متن ماده 6 آیین نامه اجرایی نحوه طبقه بندی بنگاه ها الزام سازمان خصوصی سازی به انتشار آگهی عرضه سهام بنگاه‌ها

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت،اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
*متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
متن زیر جایگزین ماده (6) آیین نامه اجرایی نحوه طبقه بندی بنگاهها، تأیید صورت های مالی و بازاریابی بنگاههای مشمول واگذاری موضوع تصویب نامه شماره 99598/ت41586ک مورخ 17/5/1388 می شود:
ماده6-سازمان خصوصی سازی موظف است آگهی عرضه سهام بنگاه‌های یادشده، شامل موارد مندرج در مواد (7) و (8) این آیین نامه را در پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خود منتشر کند.
درج خلاصه ای از آگهی فوق، شامل نام بنگاه مورد واگذاری، درصد سهام یا دارایی مورد واگذاری، روش واگذاری، ارزش پایه معامله، میزان بخش نقدی و اقساطی معامله و زمان برگزاری مزایده، حداقل در دو روزنامه کثیرالانتشار و در صورت لزوم از طریق سایر رسانه های گروهی برای اطلاع عموم ضروری می باشد. سایر موارد قابل درج در آگهی روزنامه منوط به پیشنهاد سازمان خصوصی سازی و تصویب هیئت واگذاری می باشد. انتشار آگهی حداقل در دو نوبت و با فاصله حداکثر ده روز و با ذکر روش واگذاری انجام می پذیرد. عرضه سهام حداقل بیست روز پس از انتشار اولین آگهی در روزنامه مجاز خواهد بود.
سیام**3070**1446

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده