معاون استاندار خوزستان: میزان توسعه یافتگی استان واقع بینانه مورد بررسی قرار گیرد

به گزارش ایرنا احمد سیاحی چهارشنبه در نشست ساماندهی عمران و خدمات شهری شهرهای خوزستان در سرسرای شهید هاشمی استانداری در اهواز اظهار کرد: قرار است گزارشی در خصوص میزان توسعه یافتگی خوزستان با همکاری سازمان های مختلف تهیه شود و امید است نکات لازم به صورت محرمانه یا غیر محرمانه ارائه شود.
وی افزود: خوزستان با تمام قابلیت ها زمانی ارزشمند تر می شود که مردم در شهرهای خود احساس راحتی کنند که در این گزارش، تعداد پارک های زیبا، رستوران های خوب و اماکن تفریحی قید می شود.
سیاحی ادامه داد: خوزستان با وجود داشتن قابلیت ها و ظرفیت های زیاد اما در مقایسه با استان هایی از جمله آذربایجان شرقی و بسیاری از شهرهای تازه تاسیس توسعه یافتگی زیادی ندارد که باید ریشه یابی صورت گیرد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: نادیده گرفتن مشکلات با وجود واقعیت ها و مشکلات ظلم به مردم است چون مردم از وضعیت آگاه هستند.
وی افزود: فرصت خدمت به مردم توسط مسئولان بسیار محدود است که در صورت خوب استفاده شدن از این فرصت، نزد خدا و مردم عزیز و محبوب می شوند.
سیاحی اضافه کرد: هیچ مسئولی به اجبار مسئولیت نپذیرفته است بلکه با اطلاع از شرایط موجود و به درخواست خود، صاحب منصب شده است بنابراین باید آمادگی انجام کار را داشته باشد.
وی در خصوص مبلمان شهری اظهار کرد: بنده از وضعیت موجود در شهرها گله مند هستم و انتظار می رود مسئولان لیاقت انتصابات را داشته باشند و حتما باید همدلی بین فرماندار، رئیس شورای شهر و شهردار وجود داشته باشد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان اضافه کرد: هیچ اعتقادی به سیاه نمایی ندارم و نادیده گرفتن کارهای خوب در کشور و استان ظلم آشکار است.
3004/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار خوزستان: میزان توسعه یافتگی استان واقع بینانه مورد بررسی قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X