ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طبیعت گردی از راهبردهای مدیریت تلفیقی جنگل های هیرکانی است

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش بیات بعدازظهر چهارشنبه در کارگاه مشورتی برنامه‌ریزی مدیریت تلفیقی (پروژه مدیریت چندمنظوره جنگل‌های هیرکانی افزود: آموزش همگانی، نشر مطالعات اقتصادی و اجتماعی حوزه، توسعه استراتژی معیشت پایدار و تدوین فعالیت‌های پایدار امرارمعاش برای گروه‌های خاص انجام می‌گیرد که تمامی آن‌ها گروه‌ها در تطابق با اسناد بالادستی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی جهت استفاده در برنامه پنج‌ساله ششم برای بخش‌های کشاورزی و منابع طبیعی تبیین و ابلاغ‌شده است.

دبیر برگزاری کارگاه مشورتی برنامه‌ریزی مدیریت تلفیقی، پنج هدف راهبردی برنامه مدیریت تلفیقی را شامل اقتصاد و مشاغل پایدار، بهبود وضعیت تنوع زیستی، سازگاری با تغییرات اقلیم، جوامع تاب آور و توانمند جنگل، تفرج و طبیعت‌گردی با کمترین اثرت زیست‌محیطی اعلام کرد.

نادر سحرخیز رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان‌های تنکابن و عباس‌آباد افزود: آموزش جوامع روستایی در حفظ داشته‌های خود جهت حراست از جنگل و محیط‌زیست و استفاده حداکثری از بوم‌اقلیم بسیار تأثیرگذار است.

رئیس میراث فرهنگی شهرستان‌های عباس‌آباد و تنکابن تصریح کرد: همچنین در بخش گردشگری توسعه اکو توریسم می‌تواند در راستای سیاست سازمان موردنظر قرار گیرد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده