ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سند راهبردی اقتصاد مقاومتی خراسان جنوبی به تصویب رسید

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی پیش از ظهر چهارشنبه در ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: نظام یکپارچه اقتصاد مقاومتی شبکه ای از فرهیختگان و مسئولان بوده که در ابتدا طرح ها و مباحث ملی و موانع اجرای پروژه ها برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی را مورد بررسی قرار می دهند.

محمدهادی آرین، پیگیری بحث های اقتصاد مقاومتی ستاد فرماندهی تا نتیجه نهایی را از اهداف تشکیل این نظام نامه عنوان کرد و گفت: هدف از تشکیل نظام نامه این است که همه اهداف کمی بوده و نتایج ان برای ذی نفعان مشخص شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این راستا پروژه های ملی در ستاد ملی اقتصاد مقاومتی تعریف شده است، بیان کرد: بر همین اساس برش استانی سند اقتصاد مقاومتی طی دو ماه گذشته تهیه و در اختیار اعضا قرار گرفت.

آرین ادامه داد: به دنبال این هستیم که در راستای نظام یکپارچه اقتصاد مقاومتی مباحث ستاد را دنبال و گزارش هفتگی دستگاه ها نیز باید بر اساس این نظام تهیه شود.

وی اضافه کرد: در این نظام نامه فرم هایی است که هر کدام از پروژه ها باید چارچوب کلی این نظام را داشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برای پایش مستمر و نظارت بهینه بر عملکرد دستگاه ها هفت کارگروه ذیل ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی استان تعریف شده است، بیان داشت: در حال حاضر اعضا این کارگروه ها تعیین و برنامه هفتگی آن ها نیز مشخص شده است.

آرین ادامه داد: این کارگروه ها هر کدام پروژه های مربوط به همان کارگروه را به صورت مجزا دنبال می کنند تا از این طریق برنامه ها با سرعت بیشتری عملی شود.

وی بیان داشت: این کارگروه ها درصد پیشرفت را هر دو هفته به ستاد استانی اعلام می کنند و چنانچه در روند اجرای پروژه ها مشکلی وجود داشته باشد به ستاد استانی منتقل کرده تا با همفکری اعضا حل شود.

گفتنی است در این جلسه بعد از بررسی پیشنهادات اعضا سند راهبردی اقتصاد مقاومتی استان به تصویب رسید.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده