ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی، زمینه ای برای تعامل رشته های فنی با علوم ورزشی

دکتر محمد شریعت زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا گفت: اولین ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی روز چهارشنبه پنجم خرداد در محل تالار اجتماعات مرکزی دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.
وی از جمله محورهای این ایده بازار به مهندسی ورزش، فناوری ورزش، نانو و مهندسی پزشکی، ابزارهای تمرینی و کمک تمرینی ورزشکاران، ابزارهای مرتبط با رشد حرکتی ورزشی و نرم افزارهای ورزشی اشاره کرد.
شریعت زاده خاطرنشان کرد که فراخوان برگزاری این همایش بهمن سال گذشته اعلام شد که در نتیجه آن 153 مقاله و 3 ایده و اختراع به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و پس از داوری های صورت گرفته در مجموع هشت مقاله به صورت سخنرانی و 53 مقاله به صورت پوستر انتخاب شدند.
دبیر اولین ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی تاکید کرد: هدف از برگزاری این ایده بازار که در راستای شعار سال اقتصاد مقاوتی است، شناسایی مخترعین و متخصصین داخلی است که توانایی ساخت و تولید بسیاری از وسایل ورزشی را دارند.
شریعت زاده با اشاره به اینکه ایجاد تعامل میان رشته های فنی و مهندسی با رشته علوم ورزشی در جهت تولید و ساخت تجاری سازی بسیاری از ابزارها و تجهیزاتی که در حوزه علوم ورزشی استفاده می شود، از دیگر اهداف برگزاری این ایده بازار است، گفت: از این طریق می توانیم از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.
دبیر اولین ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی ادامه داد: در این ایده بازار از جامعه هدفی که حوزه علوم و ورزشی را در بر می گیرد دعوت شده است تا با به نمایش گذاشتن ایده ها و اختراعات خود بتوانند سرمایه گذارانی را برای تولید و تجاری سازی آنها پیدا کنند.
علمی**2038**2017

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایده بازار فناوری و تجهیزات ورزشی، زمینه ای برای تعامل رشته های فنی با علوم ورزشی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X