ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سه هزارو 570 واحد مسکن مهر امسال در زنجان به بهره برداری می رسد

کلیم الله وثوق روز چهارشنبه در جلسه و شورای مسکن استان زنجان افزود: از سه هزار و 570 واحد مسکن مهر در دست احداث، دو هزار و 275 واحد دارای تفاهم نامه سه جانبه و یک هزار و 313 واحد نیز خود مالکی است که تا پایان تابستان امسال همه واحدها به بهره برداری می رسد.
وی یادآورشد: از شروع فعالیت دولت تدبیر و امید در سه مرحله 11 هزار و 678 واحد مسکونی در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت به بهره برداری رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از 11 هزار و 678 واحد مسکونی مهر چهار هزار واحد سال در 92، دو هزار و 162 واحد در شهریور سال گذشته و آبان همین سال نیز یک هزار و 946 واحد مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وثوق اظهار کرد: 9 پروژه مسکن مهر دارای تفاهم نامه سه جانبه است که از این تعداد دو پروژه 160 واحدی مهرآرا و 115 واحدی آرمان به ترتیب با 99 و 98 درصد پیشرفت فیزیکی آماده تحویل به متقاضیان است.
وی افزود: پروژه 360 واحدی پرنیان با 95 درصد پیشرفت فیزیکی از نظر فاضلاب شهری و کمبود آورده متقاضی مشکل دارد و مشکل برق این پروژه نیز برای مرتفع شدن در دست اقدام است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پروژه 144 واحدی شن پل ابهر با 93 درصد پیشرفت فیزیکی در گاز، آب و کمبود آورده متقاضی دارای مشکل است.
وثوق با بیان اینکه پروژه 192 واحدی سرو 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: این پروژه نیز در برق و کمبود آورده متقاضی با مشکل مواجه است.
وی با بیان اینکه پروژه 640 واحدی میلاد با 82 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت قرار دارد، یادآورشد: پروژه 250 واحدی آسمان آبی'هوجستان' با 80 درصد پیشرفت مشکل حقوقی مربوط به پیمانکار دارد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: بالا بودن قیمت تمام شده، سختی تامین آورده متقاضیان ' به دلیل تبدیل از استیجاری به مهر' و فاضلاب شهری نیز از دیگر مشکلات پروژه 250 واحدی آسمان آبی 'هوجستان' است.
وثوق به پروژه‌های زیربنایی اداره کل راه و شهرستازی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: ساخت 10 باب مدرسه در برنامه این اداره کل است که از این تعداد دو باب احداث، یک باب در دست احداث است و احداث هفت باب دیگر نیز آغاز نشده است.
وی افزود: سه باب مسجد و 11 ساختمان کلانتری در سطح استان زنجان احداث شده است و 10 مسجد دیگر نیز در دست ساخت قرار دارد و یک باب دیگر نیز احداث خواهد شد.
7325/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده