ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حضور افشارزاده ژیمناستیک را متحول می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر درویش زاده، رئیس فدراسیون ژیمناستیک در پایان مجمع عمومی و سالیانه این فدراسیون ضمن تشکر از خبرنگاران عنوان کرد: معتقدم قلم خبرنگاران ورزشی کمتر از یک کارشناس نیست و آنها کمک زیادی به ورزش ژیمناستیک کرده‌اند.

وی ادامه داد: دوران ریاست من در فدراسیون ژیمناستیک، خردادماه به پایان می‌رسد. معتقدم برای هر کسی یک دوره انتقالی وجود دارد و ورزش هم از این خاصیت مستثنی نیست. ما باید در دوران مسئولیت، دین خودمان را انجام می دادیم. در حال حاضر هیچ دلیل و نقطه مبهمی را نمی بینم که بگویم به آن علت در انتخابات شرکت نمی کنم. با خودم فکر کردم تا فضایی برای عزیزانی که شایسته تر از من هستند، باز کنم تا در انتخابات شرکت کنند.

وی افزود: شرایط برای من ایده آل بود و این موضوع در نتایج به‌دست آمده در ماه های اخیر در ژیمناستیک تایید شد.

درویش‌زاده در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا به علت شرکت افشارزاده در انتخابات ژیمناستیک برای این مجمع ثبت‌نام نکرده اید؟ گفت: افشارزاده در دوران قهرمانی یکی از ورزشکاران صاحب نام بود و در حوزه مدیریتی نیز در هر جایی حضور داشته، شکوفایی و فضایی نو با شرایط آرمانی فراهم کرده که به رشد و توسعه آن فضا ختم شده است. به نظرم افشارزاده گزینه خوبی برای خانواده ژیمناستیک است و معتقدم با حضور او در رأس این فدراسیون، شاهد قهرمانی و موفقیت های بی شماری در عرصه‌های بین المللی در عرض حتی یک یا دو سال خواهیم بود، همچنین حضور وی در این رشته به کسب کرسی های بین المللی میانجامد و ژیمناستیک را متحول می کند.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک اضافه کرد: دلیلی برای شرکت نکردن من در انتخابات وجود ندارد. من در همین مدت ریاستم نیز حداقل ماهی یکبار صبح زود به نزد افشارزاده می رفتم و کارهایم را با او چک می کردم. او فرد قابل احترامی برای من است و از تجاربش استفاده می کردم.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار مهر مبنی بر اینکه خانواده ژیمناستیک نگران این هستند که حضور افشارزاده در این رشته به دلیل شرکت در انتخابات کمیته ملی المپیک باشد، تصریح کرد: به نظر من اینطور نیست. دو سال تا انتخابات کمیته ملی المپیک ماده و نباید این نگرانی برای حضور مقطعی افشارزاده در ژیمناستیک باشد. معتقدم اگر خود افشارزاده هم تمایل به حضور در فدراسیون داشته باشد، فضای خیلی خوبی در این رشته ایجاد خواهد شد.

درویش زاده در پایان در خصوص گزارش مغایرت های مالی در مجمع سالیانه این رشته، عنوان کرد: ایراد از بحث مالی نبود، بلکه مشکل از نوع انتقال کارمندان مالی ما که خودشان از جنس وزارت ورزش هستند، بود و به شرکتی که کارهای فدراسیون را در زمینه مالی بررسی می کرد، مربوط می شد. در خصوص مالیات نیز امکان ندارد هیچ نهاد و ارگانی بتواند از پرداخت این هزینه فرار کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X